Naga MarketsDzięki konferencji, targom i gali rozdania nagród Invest Cuffs, już 22 i 23 marca 2019, Kraków po raz piąty z rzędu stanie się europejską stolicą inwestycyjną. W trakcie dwóch dni konferencji odbędzie się kilkadziesiąt prelekcji, które poprowadzą światowej sławy prelegenci.

Chcąc dać pewien przedsmak tego, co czekać nas będzie niebawem w Krakowie, Fundacja Invest Cuffs przygotowała cykl bezpłatnych webinarów z wybranymi prelegentami nadchodzącego expo.

Już w najbliższą środę (20 marca) o godz. 20:00 Albert “Longterm” Rokicki przedstawi przegląd techniczny wszystkich spółek gamingowych notowanych na GPW, omówi nadchodzące premiery gier każdej spółki oraz zaprezentuje pomysły inwestycyjne pośród polskiej branży gier. Jeśli uczestniczyłaś/eś już w w którymś z wcześniejszych webinarów Invest Cuffs to nie musisz się drugi raz rejestrować. Oczekuj na link do pokoju webinarowego.

Rejestracja dla nowych słuchaczy na stronie: https://investcuffs1.gr8.com

Albert Rokicki na GPWAlbert “Longterm” Rokicki – autor bloga Longterm, który od 2000 roku inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Longterm jest także zwolennikiem analizy fundamentalnej oraz wyznawcą filozofii Warrena Buffetta i Filipa Fishera.

Jak sam przyznaje, “nigdy nie kupiłby akcji spółki, której nie chciałby posiadać na własność, gdybym miał nieograniczone możliwości finansowe.”

Jego życiową misją jest „edukacja polskiego społeczeństwa w zakresie inwestycji giełdowych oraz przyciąganie zagranicznego kapitału do Polski.”

Invest Cuffs 2019 już w najbliższy weekend

Warto także zwrócić uwagę, że w trakcie zbliżającej się konferencji Invest Cuffs, Albert Rokicki poprowadzi debatę dotyczącą polskiego sektora gamingowego. Do udziału w debacie zostali zaproszeni przedstawiciele firm gamingowych notowanych na GPW oraz analityk branży gamingowej:

  • Piotr Babieno, Prezes Zarządu Bloober Team S.A.
  • Sobiesław Kozłowski, Dyrektor Doradztwa Inwestycyjnego w Noble Securites (najlepszy analityk techniczny za 2017 r. wg Parkietu)
  • Michał Ręczkowicz, Prezes i twórca PrimeBit Games S.A.
  • Kamil Bilczyński, współtwórca spółki The Farm 51, w której jest Dyrektorem Kreatywnym oraz Kierownikiem Badań i Rozwoju

Tematyka:

  • Czynniki decydujące o sukcesie rynkowym produktów firm w branży gamingowej.
  • Perspektywy dla branży gamingowej na świecie i ich wpływ na pojawienie się gier typu free-to-play.
  • Multiplayer czy rozgrywka jednoosobowa – na co stawiać w przyszłości?
  • Głos analityka na temat branży gamingowej oraz sposobu doboru spółek z tego sektora do portfela inwestora.

Przypominamy, że udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować i odebrać swój bezpłatny bilet. Jeśli jeszcze nie odebrałaś/eś swojego darmowego biletu na Invest Cuffs to pospiesz się. Czasu zostało coraz mniej. Odbieram bilet

Nie pozostaje nam więc nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie Expo. Z kodem COMPARIC macie możliwość zakupienia płatnych wersji biletów z 10% rabatem. tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzed FED: wszystko zostało już powiedziane, kurs dolara czeka na decyzję
Następny artykułBlok po 22 – 19 marca 2019: EUR/GBP, EUR/AUD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here