Naga Markets

Invest Cuffs 2022 - Jak tworzy się największe targi w Europie? Opowiada Dariusz StarowiczInvest Cuffs to coroczna konferencja zrzeszająca inwestorów akcji, walut, surowców, kryptowalut, czy funduszy inwestycyjnych. Będąc jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie, od lat przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów, a także klientów instytucjonalnych i detalicznych. Doświadczeniem związanym z tworzeniem i organizowaniem tak dużego wydarzenia podzielił się Dariusz Starowicz, Team Leader Fundacji Invest Cuffs.

  • Konferencja Invest Cuffs odbywa się już od przeszło 8 lat, a pierwsza jej edycja miała miejsce w 2014 roku
  • Wydarzenie od lat sprowadza do Krakowa tysiące inwestorów, ekspertów oraz  przedstawicieli rynkowych podmiotów, a w 2022 wzięło w nim udział 6 tys. osób
  • Z jakimi wyzwaniami wiąże się organizacja tak dużego przedsięwzięcia i jak wyglądały kulisy Invest Cuffs 2022? Dowiedź się z poniższego nagrania
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.plInvest Cuffs to jedna z największych konferencji inwestycyjnych w całej Europie, która od 2014 r. umożliwia inwestorom poszerzanie swoich horyzontów i nawiązywanie nowych znajomości. Skala wydarzenia oraz pojawiające się na nim tłumy sprawiają, że dwa dni mijają bardzo szybko, jednak dla organizatorów praca rozpoczyna się wiele wcześniej.

– Choć Invest Cuffsy trwają dwa dni, dla nas jest to nawet 8 miesięcy przygotowań. Biorąc pod uwagę ilość firm, z którymi współpracujemy, naprawdę jest co robić. Poza zlecaniem prac zewnętrznym podmiotom część osób zatrudniamy osobiście, a przecież trzeba je znaleźć i ustalić szczegóły na długo przed wydarzeniem. Ja jako koordynator spinam to wszystko, od prac koncepcyjnych, po dalszy kierunek rozwoju konferencji – powiedział Dariusz Starowicz.

Choć tego typu wydarzenia są dokładnie planowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, a wszystko jest dopięte na ostatni guzik, to właśnie sytuacje losowe stanowią o powodzeniu, lub porażce konferencji.

– Tak duże wydarzenia są nieprzewidywalne. Choć na pierwszy rzut oka wszystko może wyglądać na wyreżyserowane. Dużo rzeczy robionych jest ad hoc i nie da się ich przewidzieć. Kiedy nagle coś przestaje działać, czegoś brakuje, kogoś nie ma, a miał być, wtedy pojawiają się nerwy, my musimy działać, a goście nie mogą tego zobaczyć – tłumaczył Dariusz Starowicz.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: echo investment akcje kupno | celon pharma kurs akcji | comarch akcje prognozy | gielda forum | akcje budimex | kurs hrywny | akcję lotos |

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here