Naga MarketsOd wczoraj trwa konferencja Invest Cuffs 2021. To największe wydarzenie zrzeszające branżę inwestycyjną w tej części Europy, które potrwa aż do niedzieli. W ciągu najbliższych 4 dni odbędą się jeszcze dziesiątki wykładów, paneli dyskusyjnych, debat i wywiadów. W sumie, podczas pięciu dni konferencji wystąpi ponad 100 prelegentów z rynku walutowego, surowcowego, kryptowalutowego, sztuki, nieruchomości i inwestycji alternatywnych. 

Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia i zakaz organizacji imprez masowych, tegoroczna edycja Invest Cuffs odbędzie się w formie e-targów oraz e-konferencji. Specjalnie na tą okazję, fundacja Invest Cuffs przygotowała wirtualne centrum kongresowe.

Agenda drugiego dnia Invest Cuffs

Już o godzinie 9:00 Konrad Ryczko, Analityk DM BOŚ i Makler Papierów Wartościowych opowie gdzie szukać przewagi inwestycyjnej handlując na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 10:00 rozpocznie się debata nt. rynków rozwiniętych i rozwijających się. Paneliści postarają się wskazać, na których lepiej lokować swój kapitał? W panelu tym wezmą udział: Dawid Augustyn, Redaktor Naczelny FxMag, Łukasz Wardyn z CMC Markets, Konrad Wieczorek z InstaForex, Konrad Białas z TMS Brokers, Marek Rogalski z DM BOŚ oraz Przemysław Kwiecień z XTB.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 11:00 Łukasz Zembik, Kierownik Departamentu Analiz w TMS Brokers poprowadzi prelekcję, w trakcie której postara się udzielić odpowiedzi na pytanie, czy czeka nas super-hossa na rynku surowcowym?

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 12:00 rozpocznie się debata na temat trendów na rynkach surowców w 2021 r., w której udział wezmą: Dorota Sierakowska, Analityk Surowcowy DM BOŚ oraz autorka książki „Świat surowców”, Michał Stajniak, Starszy Analityk Rynków Finansowych XTB, Łukasz Zembik oraz Dawid Augustyn. 

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 13:00 prof. dr hab. Krzysztof Borowski będący ekspertem w Narodowym Banku Polskim (NBP) oraz profesorem w Szkole Głównej Handlowej (SGH) przeprowadzi wykład wprowadzający uczestników Invest Cuffs 2021 do analizy technicznej rynków finansowych.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 14:00 rozpocznie się debata nt. przyszłości i rozwoju GPW, w której udział wezmą: dr Kamil Gemra, Członek Rady Nadzorczej Movie Games i Adiunkt w SGH, Marek Garniewski, ekspert w Biurze Relacji Inwestorskich PKN Orlen oraz Piotr Święcik, Dyrektor ds. Rozwoju Oferty i Wsparcia Sprzedaży w Biurze Maklerskim Pekao.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 15:00 Dawid Zieliński, Założyciel i Prezes Columbus Energy, największej polskiej firmy w sektorze nowoczesnej energetyki i OZE opowie, spółka Columbus ma szansę być więcej warta na polskiej giełdzie niż PGE?

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 16:00 rozpocznie się debata, w trakcie której paneliści postarają się wskazać, jakie trendy są oczekiwane na rynku gamingowym w 2021 i kolejnych latach. W wydarzeniu tym wezmą udział przedstawiciele spółek produkujących gry, w tym: Damian Gasiński i Maciej Miąsik z Movie Games,  Maciej Nowak z Road Studio, Marek Parzyński z Games Incubator i PWay oraz dr Tomasz Stajszczak z Ritual Interactive. Debatę poprowadzi znany z anteny Comparic24.TV Marcin Podlacki.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 17:00 swój wykład rozpocznie Sylwester Suszek, CEO BitBay, największej giełdy cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzeciej w Europie. Postara się on udzielić odpowiedzi na pytanie, w co inwestować i dlaczego w kryptowaluty?

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 18:00 rozpocznie się debata nt. inwestowania w różne klasy aktywów. W gronie ekspertów znajdą się: Michał Stanek, Prezes Zarządu QValue, Filip Nowicki z SUPERFUND TFI, Mariusz Jagodziński, Prezes Zarządu Agio Funds TFI, Łukasz Jakubowski, Dyrektor Inwestycyjny ds. rynku akcji, IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz Mariusz Cebulski, ekspert rynku nieruchomości, który od ponad 2 lat związany ze Spółką Rodzinne Inwestycje.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 19:00 rozpocznie się debata nt. odpowiedzialności osób zarządzających spółkami notowanymi na rynkach w teorii i praktyce. W panelu tym wezmą udział Karol Wenus, Adwokat i Wspólnik w Kancelarii WLZ, Bartosz Graś, Adwokat i Wspólnik w Kancelarii Kijewski Graś oraz Ludwik Sobolewski, były prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie a obecnie partner zarządzający warszawskiej kancelarii adwokatów i radców prawnych Sobolewski Kielska Dąbrowska Grabowska.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 20:00 swój wykład rozpocznie Daniel Cisowki, Twórca i Prezes Zarządu LOKATO. Opowie on o korzyściach i zagrożeniach wynikających z grupowego inwestowania w nieruchomości.

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

O godzinie 21:00 odbędzie się natomiast prelekcja Arkadiusza Jóźwiaka. Menadżer Działu Edukacji w comparic.pl oraz analityk Krypto Raport i zdobywca statuetki Nexusa w kat. Analityk Roku 2019 opowie jak w praktyce wykorzystać średnie kroczące w tradingu. 

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

Udział w konferencji i targach Invest Cuffs 2021 jest całkowicie bezpłatny. Aby obejrzeć poszczególne prelekcje nie trzeba się nawet nigdzie rejestrować. Wystarczy odwiedzić stronę investcuffs.pl, gdzie wydarzenie jest transmitowane. 

Oglądaj LIVE, lub zarejestruj się i odbierz nagranie

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s&p 500 | akcje bml | jsw notowania forum | przewidywany kurs dolara | pkn orlen cena akcji |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUOKiK wydał zgodę na utworzenie CCGT Ostrołęka
Następny artykułPKN Orlen miał 2 755 mln zł zysku netto, 8 445 mln zł EBITDA w 2020 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here