Naga MarketsW miniony piątek i sobotę odbyła się VI edycja Invest Cuffs. W powodu panującej obecnie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wydarzenie to przeniesione zostało jednak do internetu, gdzie poprzez transmisje live stream można było obejrzeć kilkadziesiąt wykładów prowadzonych przez wyśmienitych prelegentów.


Wśród prelegentów konferencji Invest Cuffs Online 2020 znaleźli się m.in. Trader21, Sylwester Suszek (BitBay), Szwajcar, Albert „Longterm” Rokicki, Mieczysław Siudek, Łukasz Zgiep (Beesfund), Piotr Głowacki, Przemysław Kwiecień (XTB), Michał „Mr Yogi” Zbróg, Maksymilian Bączkowski, Tomasz Piwoński (Solution One), Marek Rogalski (DM BOŚ) czy Wojciech Orzechowski.

W trakcie swoich prelekcji opowiedzieli oni m.in. o:

  • Nowym porządku na rynku ropy
  • Overbalance i korektach 1:1
  • Piramidowaniu i Gridzie
  • Inwestowaniu w nieruchomości w czasach kryzysu
  • Jak equity crowdfunding zrewolucjonizuje lata dwudzieste XXI wieku.
  • i wielu innych

Organizatorzy tego wydarzenia poinformowali właśnie, że wykłady prowadzone podczas tegorocznej edycji Invest Cuffs Online zostały obejrzane około 165 000 razy:

– około 100 000 odtworzeń w serwisie YouTube
– około 65 000 odtworzeń live na playerze Comparic24.TV podczas trwania konferencji.

Konferencja Invest Cuffs Online 2020 już za nami. Przyszedł więc czas na małe podsumowanie.Wykłady prowadzone podczas…

Publiée par Invest Cuffs sur Mardi 31 mars 2020

Jeżeli jednak z jakichś względów nie mogłeś/aś wziąć udziału w tegorocznej edycji konferencji Invest Cuffs, a bardzo zależy Ci na tym, by zapoznać się z prelekcjami przygotowanymi przez prelegentów, nagrania wszystkich wykładów znajdziesz na stronie https://investcuffs.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDolar amerykański walutą nr 1 na świecie. To dopiero początek jego siły?
Następny artykułLewandowski, Orłoś, a teraz Kubacki ofiarą oszustów z Bitcoin Circuit!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here