Naga Marketsrynek w Krakowie
Invest Cuffs po raz szósty zawita do Krakowa

Już 27-28 marca 2020 roku Kraków ponownie stanie się polską i europejską stolicą inwestycji za sprawą Kongresu Invest Cuffs. Szósta odsłona konferencji to 3 sale wykładowe, 65 prelegentów, 40 godzin wykładów, 5 tysięcy uczestników i zaktualizowana forma konkursu, w którym decydujący głos będzie należał do Internautów. Marcin Wenus, prezes zarządu Fundacji Invest Cuffs opowiadał o szczegółach przygotowań do przyszłorocznej edycji w rozmowie z Adamem Rakiem na antenie Comparic24.tv zapowiadając start sprzedaży biletów.


Invest Cuffs 2020: Kraków miastem inwestorów

Kraków to jedno z najbardziej charakterystycznych polskich miast – to właśnie tutaj ponad tysiącletnia historia łączy się z nowoczesnością. Świetnym tego obrazem jest położenie na przeciwległych brzegach Wisły jednej z najstarszych siedzib Polskich Królów – Wawelu – oraz najnowocześniejszego centrum kongresowo-konferencyjnego – ICE.

To właśnie w jego przeszklonych przestrzeniach 27-28 marca 2019 roku inwestorzy z całej Polski reprezentujący szeroki wachlarz branż spotkają się, aby wspólnie uczestniczyć w Konferencji, Targach i Gali Invest Cuffs.

Jak twierdzi Marcin Wenus, zgodnie z tradycją zapoczątkowaną w zeszłym roku sprzedaż biletów rusza w Black Friday, czyli 29 listopada. Inwestorzy na oficjalnej stronie wydarzenia będą mogli dokonać zakupu płatnych biletów oferujących dostęp do rozszerzonej oferty oraz zarezerwować bezpłatne wejściówki (od grudnia).

Podobnie jak w 2018 dostępne będą bilety Standard oraz VIP. Jeżeli chodzi o te pierwsze to początkowo uruchomiona zostanie sprzedaż odpłatna, jednak tak samo jak w przypadku dotychczasowych edycji będzie można się zapisać za darmo, w zamian za zgodę marketingową. Opcja ta pojawi się jednak dopiero w grudniu. Jeżeli chodzi o bilety VIP, to umożliwiają wstęp do zamkniętych stref i łatwiejszą komunikację z kluczowymi przedstawicielami szeroko rozumianej branży inwestycyjnej” – komentował na antenie Comparic24.tv prezes zarządu Fundacji Invest Cuffs.

Bilet Standard dostępny jest w cenie 49 zł, Bilet VIP w cenie 1499 zł (oferując dodatkowo lunch, przerwy kawowe w strefie VIP, oraz dostęp do specjalnych stref podczas Gali i After Party).

Największą zmianą w stosunku do dotychczasowych edycji konferencji będzie zagospodarowanie trzeciego piętra Centrum Kongresowego, gdzie zorganizowana zostanie strefa giełdowa zarezerwowana dla spółek, domów maklerskich oraz przedstawiciele GPW. Tam też cały czas odbywać się będą niezależne prelekcje dotyczące polskiego rynku kapitałowego.

Więcej o planach związanych z przyszłoroczną edycją Invest Cuffs 2020 w poniższym materiale:

Zmiana formy konkursu Invest Cuffs – to Internauci wybiorą laureatów

Do tej pory Internauci w głosowaniu wybierali finalistów konkursu Invest Cuffs, z których kapituła dokonywała wyboru ostatecznych laureatów. Biorąc pod uwagę opinie i sugestie polskiej społeczności inwestycyjnej oraz uczestników konferencji, Fundacja Invest Cuffs postanowiła zmienić jednak formę konkursu oddając finalny głos w ręce użytkowników.

W efekcie od 2020 roku w konkursie Invest Cuffs grono finalistów wybierała będzie kapituła składająca się z ekspertów branżowych, jednak bez przedstawicieli brokerów, domów maklerskich i firm inwestycyjnych, a Internauci w głosowaniu wybiorą ostatecznych zwycięzców. Zmianie ulegnie również lista kategorii, którą uzupełnią nowe pozycje, nieobecne podczas pierwszych pięciu edycji konkursu.

„Jeżeli chodzi o sam konkurs to nie chciałbym jeszcze dzisiaj wszystkiego zdradzać (…) mogę jednak powiedzieć, że odwracamy kolejność głosowania. Najpierw zagłosuje kapituła wybierająca 5 nominowanych wśród 21 kategorii, a następnie oddamy głos Internautom, którzy wybiorą zwycięzców. Mówiąc kolokwialnie przekazujemy głos ludowi, dzięki temu inwestorzy zadecydują kto ma wygrać” – wyjaśnia Marcin Wenus.

Chcesz być na bieżąco z nowościami dotyczącymi Invest Cuffs 2020? Śledź oficjalną stronę wydarzenia oraz dedykowany tag na portalu Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here