Naga MarketsAplikacja mobilna Invest CuffsJuż w najbliższy weekend, 22-23 marca 2019 r. (piątek i sobota) odbędzie się piąta edycja Expo Invest Cuffs. To największa w Europie konferencja inwestycyjna, która przyciągnie do Krakowa 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży.


Aplikacja mobilna z tłumaczeniami na żywo

Boisz się, że nie zrozumiesz anglojęzycznych wykładów podczas Invest Cuffs 2019? Nic z tych rzeczy!

Biorąc pod uwagę, że część wykładów odbywać się będzie w języku angielskim, organizatorzy przygotowali oficjalną aplikację mobilną na urządzenia z Androidem oraz iOS. W jej wnętrzu oprócz niezbędnych informacji dotyczących imprezy (agenda, prelegenci, wystawcy, dodatkowe informacje) znajdziesz również dostęp do tłumaczeń LIVE. Aplikację pobierzesz z App Store oraz Google Play korzystając z poniższych linków:

Odbierz swój bezpłatny bilet

Jeżeli jeszcze nie masz biletu a chciałbyś uczestniczyć w Konferencji Invest Cuffs 2019 to zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na oficjalnej stronie wydarzenia. Odbierz swój darmowy bilet i już dziś dołącz do grona 5000 uczestników tego niezwykłego wydarzenia!

Odbierz bezpłatny bilet

Równocześnie przypominamy także, że z kodem COMPARIC zakupicie płatne wersje biletów z 10% rabatem.

Masz jakieś wątpliwości? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj.

Śledź Invest Cuffs w mediach społecznościowych i spotkaj się z redakcją Comparic.pl

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Państwa na stoisko Comparic.pl zlokalizowane na drugim piętrze krakowskiego centrum kongresowego ICE. Redaktorzy portalu będą do Państwa dyspozycji od 9 do 18 w dniach 22-23 marca.

Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w weekendowej konferencji zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – najważniejsze wydarzenia będą na bieżąco relacjonowane poprzez Twittera i Facebooka.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/USD, EUR/AUD, AUD/JPY
Następny artykułAustralijczyk sprzeniewierzył 7 mln USD prowadząc piramidę finansową
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here