Naga MarketsMarcin Wenus podczas FxCuffs 2016
M. Wenus podczas gali wręczenia nagród FxCuffs 2016

Zapraszamy na kolejny wywiad z konferencji Invest Cuffs 2019 – największej inwestorskiej Konferencji w Europie Środkowej i Wschodniej. Nasza redakcja miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, gdzie udało się nam spotkać mnóstwo ciekawych osób z różnych obszarów inwestorskich. Specjalnie dla Was, nasi redaktorzy przeprowadzili szereg ciekawych rozmów.


W tej rozmowie spotykamy dwie osoby, które są bardzo zaangażowane w istnienie Invest Cuffs. Jedną z tych osób jest Marcin Wenus – Prezes Fundacji Invest Cuffs, a także redaktor naczelny Comparic.pl oraz Comparic24.tv. Rozmawiał on z Januszem Ekertem, Przewodniczącym Rady Fundacji Invest Cuffs oraz twórcą serwisu Forex Club. Forma tego wywiadu jest nietypowa, ponieważ pytania zadawane są przez obie strony. Pierwsze pytanie pada z ust Marcina Wenusa i dotyczy ono początku przebiegu piątej edycji Invest Cuffs.

Jak możemy się dowiedzieć, organizacja nie zawiodła dzięki czemu początek imprezy przebiegał bardzo płynnie i zgodnie z harmonogramem. Ponadto, już od samego początku liczba gości przekraczała 3 tysiące osób.

Kolejne, bardzo ciekawe i trafne pytanie pada tym razem ze strony Janusza Ekerta i dotyczy zmiany nazwy z FxCuffs na Invest Cuffs. Skąd taki pomysł? Jak odpowiada Marcin Wenus, chęć zmiany nazwy pojawiła już podczas poprzedniej edycji lecz dopiero w tym roku można było to zrobić. O tym dlaczego zmiana nazwy była możliwa dopiero podczas tej edycji i nie tylko o tym dowiesz się oglądając całą rozmowę do czego gorąco zachęcamy! Miłego oglądania!

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here