Naga MarketsJuż 22 i 23 marca 2019, Kraków po raz piąty z rzędu stanie się europejską stolicą inwestycyjną dzięki konferencji, targom i gali rozdania nagród Invest Cuffs. Tegoroczna edycja to nie tylko rynek walutowy, ale również giełda, kryptowalutowy, nieruchomości i alternatywne formy pomnażania pieniędzy. Dołącz do grona 5 tysięcy uczestników całkowicie za darmo

W związku z tym w najbliższych dniach na portalu może pojawiać się mniej treści za co serdecznie przepraszamy. Możesz spotkać się jednak z nami osobiście w Krakowie!


Poznaj naszych prelegentów i weź udział w ciekawych wykładach

Invest Cuffs 2019 to kilkudziesięciu prelegentów, trzy sale wykładowe i dwa dni nieustannego przekazywania wiedzy całkowicie bezpłatnie. W tym roku główną gwiazdą wydarzenie został Joe DiNapoli, trader z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym. Joe był jednym z pierwszych rozpoczynających handlowanie kontraktami terminowymi na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982 roku. Co więcej, handlujący nimi do dziś!

POBIERZ OFICJALNĄ APLIKACJĘ Z AGENDĄ I TŁUMACZENIEM NA ŻYWO

Pełna agenda Invest Cuffs 2019 znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia, poniżej natomiast lista najważniejszych seminariów:

Piątek, 22 marca 2019

PRZEfajneCENY! Płatne wersje biletów na Invest Cuffs 2020 teraz 20% taniej! Tylko z kodem BLACKWEEK

Sobota, 23 marca 2019

Jeśli interesujesz się giełdą, inwestujesz indywidualnie na rynku walutowym, funduszy, w nieruchomości, fascynuje się świat kryptowalut, ten event jest dla Ciebie!

Odbierz bezpłatny bilettokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading Jam kieruje list otwarty do KNF w sprawie XTB. Broker odpowiada
Następny artykułKurs funta w dół przez Brexit? Dolar, euro, funt i złoty pod koniec tygodnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here