TMS


Już 22 i 23 marca 2019, Kraków po raz piąty z rzędu stanie się europejską stolicą inwestycyjną dzięki konferencji, targom i gali rozdania nagród Invest Cuffs. Tegoroczna edycja to nie tylko rynek walutowy, ale również giełda, kryptowalutowy, nieruchomości i alternatywne formy pomnażania pieniędzy. Dołącz do grona 5 tysięcy uczestników całkowicie za darmo


Poznaj naszych prelegentów i weź udział w ciekawych wykładach

Invest Cuffs 2019 to kilkudziesięciu prelegentów, trzy sale wykładowe i dwa dni nieustannego przekazywania wiedzy całkowicie bezpłatnie. W tym roku główną gwiazdą wydarzenie został Joe DiNapoli, trader z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym. Joe był jednym z pierwszych rozpoczynających handlowanie kontraktami terminowymi na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982 roku. Co więcej, handlujący nimi do dziś!

Pełna agenda Invest Cuffs 2019 znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia, poniżej natomiast lista najważniejszych seminariów:

Piątek, 22 marca 2019


Weź udział w największej imprezie inwestycyjnej w tej części Europy. Już teraz za darmo zarejestruj się na Invest Cuffs 2019 i dołącz do ponad 5 tysięcy traderów. Do zobaczenia w Krakowie już 22-23 marca!

Sobota, 23 marca 2019

Jeśli interesujesz się giełdą, inwestujesz indywidualnie na rynku walutowym, funduszy, w nieruchomości, fascynuje się świat kryptowalut, ten event jest dla Ciebie!

Odbierz bezpłatny biletNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here