Naga MarketsIntrol miał 14,93 mln zł zysku netto, 22,89 mln zł zysku EBIT w 2020 r.Introl odnotował 14,93 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2020 r. wobec 8,76 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Introl przedstawia swoje wyniki finansowe

Zysk operacyjny wyniósł 22,89 mln zł wobec 15,34 mln zł zysku rok wcześniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 458,33 mln zł w 2020 r. wobec 439,74 mln zł rok wcześniej.

W ujęciu jednostkowym strata netto w 2020 r. wyniosła 0,65 mln zł wobec 3,84 mln zł zysku rok wcześniej.

“Jednym z najbardziej istotnych obszarów, w którym w kolejnych latach nadal chcemy pozostać liderem na rynku  polskim, jest wysokosprawna kogeneracja. Wpisujemy się tym samym w zieloną strategię Polski i UE, co jest  szczególnie istotne z perspektywy obecnej unijnej polityki klimatycznej. Liczymy się z istotnym wzrostem wdrażania projektów kogeneracyjnych w Polsce niezależnie od bieżących problemów ekonomicznych kraju. Stale rozbudowujemy i poszerzamy nasze kompetencje w tym zakresie, przygotowując się do realizacji nowych projektów” – napisał w liście do akcjonariuszy prezes Józef Bodziony.

Introl to holding kilkunastu spółek głównie z branży energetyki, ochrony środowiska i automatyki przemysłowej. Jest notowany na GPW od 2007 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here