XTB

InterTrader nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

InterTrader – informacje o brokerze

Logo InterTraderInterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC Holdings PLC notowanej na London Stock Exchange (LSE: GVC) od 2004 roku. Wycena giełdowa wynosi aktualnie około 4 mld GBP (marzec 2019 r.).

InterTrader jest nazwą handlową InterTrader Limited, która jest autoryzowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission (GFSC) i zarejestrowana w Financial Conduct Authority (FCA) w Wielkiej Brytanii, ref 597312.

InterTrader – warunki transakcyjne oraz oferta

InterTrader oferuje dostęp do światowych rynków w tym popularnych i egzotycznych parach walutowych, indeksach giełdowych, surowcach, obligacjach rządowych, kontraktach na akcje z Wielkiej Brytanii, Europy oraz USA oraz kryptowalutach.

InterTrader działa w modelu ECN/STP oraz NDD dzięki czemu nie ma konfliktu interesów pomiędzy klientami a brokerem.

Broker regulowany przez InterTrader jest regulowany przez Gibraltar Financial Services Commission (GFSC)
Rodzaje kont Konto WEB Konto MT4
Minimalny depozyt 500 GBP, EUR, USD
Waluta depozytu GBP, EUR, USD
Spread od 0,6 pips na Forex, 0,3 pkt na indeksach
Prowizja 0,1% na akcjach (na stronę)
Dostępne instrumenty Pary walutowe, indeksy giełdowe, surowce, obligacje rządowe, akcje, kryptowaluty
Wpłaty Przelewy bankowe, Skrill

Platformy transakcyjne oferowane przez InterTrader

Klienci InterTrader mogą korzystać oczywiście z jednej z najpopularniejszych obecnie platform – MetaTrader 4 (MT4) autorstwa MetaQuotes. Do ich dyspozycji jest natomiast również platforma mobilna oraz dwie platformy internetowe (standardowa oraz zaawansowana). W przypadku każdej z oferowanych platform istnieje możliwość ich bezpłatnego przetestowania w formie rachunku demonstracyjnego.

Dodatkowe usługi

InterTrader oferuje swoim klientom dostęp do ponad 70 zaawansowanych wskaźników technicznych dostarczonych przez wiodącego dostawcę oprogramowania IT-Finance. Istnieje również kreator, który przeprowadzi Cię przez proces definiowania strategii.

Kompleksowy moduł ProBacktest pozwala natomiast zdefiniować strategię i reguły zarządzania pieniędzmi, a następnie uruchomić pełną symulację wyników handlowych opartych na danych historycznych. Po przeprowadzeniu symulacji użytkownik otrzymuje pełny raport statystyczny na temat skuteczności strategii. Zobaczysz również krzywą kapitału, pokazującą zmiany kapitału początkowego od początku symulacji oraz histogram otwartych pozycji w okresie testowym. Po uruchomieniu symulacji można łatwo dostosować zmienne i zoptymalizować strategię w stosunku do danych historycznych, uruchamiając tyle dodatkowych testów, ile chcesz.

InterTrader organizuje także cykliczne webinary internetowej zarówno dla osób początkujących, jak również już doświadczonych traderów. Na stronie brokera znaleźć można również dwa czteroczęściowe kursy.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl – wątek o InterTrader.

Podsumowanie

InterTrader to działający od 2009 roku broker podlegający regulacji Gibraltar Financial Services Commission (GFSC). Jest on częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC Holdings PLC notowanej na London Stock Exchange. Spośród głównych atutów brokera, bez wątpienia wymienić należy dobre warunki handlu (niskie koszty transakcyjne) oraz gwarancję depozytów klientów. Na tle innych firm, InterTrader wyróżnia się własną platformą handlową. Niestety, minimalny depozyt to aż 500 GBP, EUR bądź USD.