Naga MarketsPodstawowa działalność Intersport Polska S.A. polega na sprzedaży detalicznej markowego sprzętu sportowego w specjalistycznych sklepach o dużej powierzchni zlokalizowanych w wybranych, prestiżowych centrach handlowych dużych miast w całej Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka bardzo dynamicznie i przy podwyższonych obrotach odrabia w ostatnim czasie straty z początku roku. Wydaje się, że zwyżka może mieć związek z oczekiwaniami co do najbliższego raportu za pierwsze półrocze, który zostanie opublikowany 30 sierpnia. Wykres w skali tygodniowej pokazuje, że w przeszłości miały już miejsce podobne zwyżki. Potencjalnie więc, popyt ma otwartą drogę do okolic 3 zł. Warto przypomnieć, że spółka odnotowała nieco lepsze wyniki w pierwszym kwartale, minimalnie wzrosła także sprzedaż. Niedawno spółka informowała, że w drugim kwartale także udało się osiągnąć wzrost obrotów o ponad 4% oraz o 73% w kanale internetowym. W sumie od stycznia przychody miały wzrosnąć o 2,6%, a w sprzedaży internetowej o blisko 50%. Jakiś czas temu spółka wdrożyła nowy model biznesowy, który sądząc po wynikach, powoli zaczyna przynosić efekty. Cały czas są to skromne wyniki, jednak można zauważyć ich poprawę, także lepsze marże na markach własnych oraz rosnący udział tych marek. Wydaje się więc, że z zaciekawieniem rynek czeka na najbliższy raport.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here