Naga MarketsInteraktywny czat inwestorski z członkiem zarządu AQT Water S.A. Dominikiem StaroniemJuż w środę, 14 października, o godzinie 12:30, odbędzie się interaktywny czat inwestorski z członkiem zarządu AQT Water S.A. Dominikiem Staroniem. Transmisja na żywo odbędzie się na kanale Comparic Rynki, a spotkanie poprowadzi redaktor Comparic24.TV Krzysztof Kamiński.

  • W środę, 14 października odbędzie się czat inwestorski z członkiem zarządu Aquatech Water.
  • Spotkanie poprowadzi redaktor Comparic24.TV Krzysztof Kamiński.
  • W ostatnim czasie spółka zmaga się z dużymi problemami o czym informowała w bieżących komunikatach.

Zobacz również: Milenialsi będą redystrybuować bogactwo ze starszych pokoleń w nowej “erze nieporządku”

Już teraz można ustawić przypomnienie dotyczące jutrzejszego czatu inwestorskiego, klikając w odpowiednią opcję, po wejściu w poniższy link.

Zachęcamy do jutrzejszego aktywnego udziału w czacie inwestorskim i zadawania pytań dotyczących działalności Aquatech Water na czacie, na platformie YouTube.

Napięta sytuacja w spółce

W ostatnich tygodniach ze strony spółki Aquatech, do inwestorów napływały kolejne niepokojące doniesienia. W związku z nieinformowaniem o transakcjach na akcjach spółki osób blisko związanych z działalnością, walory zostały zawieszone na blisko jeden miesiąc przez Komisję Nadzoru Finansowego.

W ostatnim czasie spółka poinformowała również o sprzedaży wszystkich akcji przez byłego już Prezesa Wojciecha Babińskiego a także jego małżonkę. W między czasie odbyło się walne zgromadzenie, na którym wybrano nową Radę Nadzorczą spółki.

Po zakończeniu poniedziałkowej sesji, Aquatech opublikował oświadczenie w którym napisał:

“Bezzwłocznie po powołaniu podjął działania mające na celu ochronę majątku Spółki, jak również ocenę jej sytuacji organizacyjnej i finansowej. Jest to o tyle utrudnione, iż poprzedni Zarząd w osobie p. Wojciecha Babińskiego w nieuprawniony sposób przywłaszczył sobie niemal całą dokumentację Spółki. Zarząd Spółki nie jest w tej chwili w posiadaniu jakichkolwiek dokumentów istotnych z punktu widzenia prowadzenia spraw Spółki. Zarząd Spółki nie dysponuje jakąkolwiek dokumentacją potwierdzającą na przykład współpracę Spółki z partnerami handlowymi, czy umowami, z których wynikać mogą zobowiązania finansowe Spółki. Zarząd Spółki będzie przez wzgląd na tę sytuację składać stosowne zawiadomienia do organów ścigania. Dokumentacja Spółki nie była w żaden sposób prywatną dokumentacją p. Babińskiego i nie miał on prawa zabrać jej ze Spółki”.

To tylko najważniejsze z informacji, których ostatnimi czasy sporo wychodziło ze spółki.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here