Naga Markets

Jak w 2021 roku zachowywały będą się światowe parkiety giełdowe i jak na ich tle wypadnie warszawska GPW? Na to i na wiele innych pytań już 27 stycznia 2021 roku odpowiedzą Sobiesław Kozłowski oraz Krzysztof Ojczyk z Domu Maklerskiego Noble Securities podczas spotkania on-line „interAKCJE LIVE”, którego portal Comparic.pl jest oficjalnym partnerem.

  • Najbliższe szkolenie on-line odbędzie się 27 stycznia br. o godz.18:30. Tematem przewodnim webinarium jest: Mapa drogowa dla Inwestora na 2021 r.
  • Przedstawiciele DM Noble Securities omówią cykle koniunkturalne na GPW, ryzyka związane z otoczeniem globalnym i lokalnym oraz podsumują wyniki doradcze za ostatni kwartał
  • Cykl spotkań interAKCJE prowadzony jest już od czterech lat, nieprzerwanie od 2016 roku.BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

interAKCJE LIVE. Mapa drogowa dla inwestora na 2021 rok. Dołącz do spotkania!

Podczas spotkania on-line Krzysztof Ojczyk, starszy analityk i Sobiesław Kozłowski, dyrektor departamentu analiz i doradztwa w Noble Securities, postarają się odpowiedzieć na pytania: czy 10-letni trend słabości rynków wschodzących dobiega końca, czy podważanie 10-letniej siły USD ma znaczenie, czy zmiana trendu na EUR jest istotna i co z tym CO2 i polityką klimatyczną? Zapomniany WIG20 czy silny sWIG80?

– Pomysł stworzenia takiego cyklu narodził się jeszcze w 2016 roku i od tego czasu niezmiennie prowadzimy webinary raz na kwartał. Staramy się wybierać tematy, które są ważne, a także mogą być interesujące dla inwestorów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że znany na rynku finansowym portal Comparic docenił nasze szkolenia i został partnerem tych wydarzeń – mówi Eliza Dąbrowska, dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.

W trakcie webinaru poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Cykl koniunkturalny na GPW: czy WIG wyjdzie na nowe kilkuletnie maksimum? – Czy cykl Kitchina ma znaczenie oraz inne historyczne zależności na GPW.
  • Otoczenie globalne – szanse i zagrożenia.
  • Otoczenie lokalne – szanse i zagrożenia.
  • Skuteczność na tle konkurencji – portfele Noble Securities w Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” w 2020 r.
  • Zachowanie indeksu rekomendacji DDI – podsumowanie wyników doradztwa po IV kwartale 2020 r.
  • Pytania i odpowiedzi.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Zapisz się już teraz i dołącz do spotkania, którego partnerem jest portal Comparic.pl.

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here