Naga MarketsInteractive Brokers z nową ofertą dla handlujących akcjami, otwiera biuro na WęgrzechInteractive Brokers Group (Nasdaq: IBKR), utworzył biuro w Europie Środkowej, zlokalizowane w Budapeszcie. Po debiucie na Węgrzech, globalna firma brokerska posiada obecnie dziesięć oddziałów na całym świecie i chce dynamiczniej rozwijać swoją ofertę dla traderów w tej części świata, w tym dla inwestorów detalicznych z Polski. Interactive Brokers wprowadza jednocześnie nową ofertę dla handlujących akcjami, oferując inwestorom rejestrację kont bez wymaganego minimalnego początkowego depozytu oraz brak opłat za nieaktywność.

  • Rachunki z Unii Europejskiej obsługiwane są przez podmiot działający na Węgrzech na zasadach paszportowania licencji
  • Interactive Brokers oferuje polskim klientom dostęp do odświeżonej oferty handlu na akcjach oraz ETF-ach
  • Inwestorzy detaliczni mogą skorzystać również z opcji założenia rachunku bez wstępnego depozytu i nie muszą obawiać się opłat za brak aktywności
  • Sprawdź ofertę Interactive Brokers i już teraz przenieś swój handel na wyższy poziom!

Interactive Brokers otwiera oddział na Węgrzech. Skupi się na traderach z Europy Środkowo-Wschodniej

W związku ze zmianami regulacyjnymi i opuszczeniem przez Wielką Brytanię struktur unijnych, obsługa rachunków klientów Interactive Brokers z terenu Unii Europejskiej (UE) w ramach podmiotu licencjonowanego przez brytyjską komisję nadzoru finansowego FCA nie jest już dalej możliwy. Interactive Brokers postanowił więc przenieść się do Europy Kontynentalnej, stawiając na Węgry.Kilka miesięcy temu notowany na Wall Street broker ogłosił utworzenie  Interactive Brokers Central Europe Zrt, (IBCE) oraz otwarcie biura w Budapeszcie. Obecnie firma posiada swoje oddziały w USA, Australii, Kanadzie, Hong Kongu, Indiach, Japonii, Luksemburgu, Singapurze i Wielkiej Brytanii, obsługując ponad milion rachunków klientów w ponad 220 krajach.

– Założenie biura na Węgrzech jest częścią naszego trendu otwierania jednostek na całym świecie, aby wspierać naszą rosnącą globalną obecność. Planujemy uczynić z Budapesztu centrum naszych operacji dla Europy Środkowej, aby dotrzymać kroku wzrostowi liczby rachunków, który jest gwałtowny zarówno w Europie Zachodniej i Wschodniej, jak i na całym świecie – komentował Thomas Peterffy, prezes Interactive Brokers.

Ponad jedna czwarta rachunków Interactive Brokers pochodzi obecnie z Europy i Afryki, a ciągły wzrost jest zauważalny. Do końca ubiegłego roku liczba rachunków klienckich na całym świecie rosła o około 52% w stosunku do roku poprzedniego, przy czym ponad 80% tej ekspansji pochodzi spoza Stanów Zjednoczonych.

Interactive Brokers oferuje klientom na całym świecie możliwość inwestowania w akcje, opcje, kontrakty terminowe, waluty, obligacje i fundusze na 135 rynkach w 33 krajach za pomocą jednego zintegrowanego rachunku inwestycyjnego.

– Cieszymy się, że będziemy mogli szerzyć wiedzę i zrozumienie rynków kapitałowych wśród naszych przyszłych klientów w całej Europie Środkowej – podsumował Peterffy.

Węgry nie były przypadkowym wyborem. Interactive Brokers, to bowiem spółka, którą 43 lat temu założyć jej obecny prezes, emigrujący ówcześnie z terenu Węgier do Stanów Zjednoczonych w 1965 roku. Po czterech dekadach wraca do rodzinnego kraju z kolejnym oddziałem reprezentowanej przez siebie spółki, posiadając 286,7 mld dolarów w kapitale własnym klientów.

invest

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje, futures i opcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Załóż rachunek bez konieczności wpłaty środków i opłat za brak aktywności

Interactive Brokers oferuje jeden zintegrowany rachunek skierowany do klientów detalicznych, gdzie można handlować z obniżonymi prowizjami na akcjach, ETF-ach, opcjach, kontraktach terminowych futures oraz walutach.

Interactive Brokers pozwala założyć rachunek bez konieczności wpłacenia określonej kwoty środków (zero initial deposit) oraz nie pobiera dodatkowych opłat w przypadku nieaktywności klienta (inactivity fee).

Skorzystaj z możliwości handlu z obniżonymi prowizjami. Nowa oferta akcji od Interactive Brokers

IBKR zapewnia transakcje akcjami notowanymi na światowych giełdach oraz ETF-ami z obniżonym poziomem prowizji. Przejrzysta i niska prowizja brokerska, która zmniejsza się w zależności od wolumenu, plus opłaty giełdowe, regulacyjne i rozliczeniowe.

Jeśli giełda zapewnia rabat, IBKR przekazuje część lub całość oszczędności z powrotem na Twój rachunek. Szczegóły dotyczące dokładnych kosztów i prowizji dostępne są w tym miejscu.

– Interactive Brokers zawsze był znany jako tani broker dla wyrafinowanych inwestorów i instytucji. Aby przyciągnąć szerszą publiczność, chcieliśmy usunąć wszelkie przeszkody w otwarciu rachunku IBKR. Dodając brak minimów w rachunku i brak kosztów prowadzenia rachunku dla IBKR, wierzymy, że Interactive Brokers zaoferuje najlepsze opcje cenowe zarówno dla profesjonalnych, jak i detalicznych inwestorów – powiedział Thomas Peterffy.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here