Naga MarketsInter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

intercars
źródło xStation 5

Akcje spółki nieznacznie taniały podczas wtorkowej sesji, za to w poniedziałek odnotowaliśmy solidny wzrost. Generalnie więc wrzesień jest jak na razie bardzo udany dla spółki. Na wykresie tygodniowym widoczne jest solidne odbicie, które może sugerować, że długotrwały okres spadkowy powoli się kończy. Cena powinna zmierzać w kierunku poprzednich ekstremów i linii trendu w rejonie 225 zł. Powodem odbicia były wcześniejsze dane dotyczące wyników za sierpień. W tym miesiącu spółka odnotowała o około 6,8% wyższą sprzedaż przez spółki dystrybucyjne. Sprzedaż spółki-matki Inter Cars wzrosła o 1,9% do 517,6 mln zł w sierpniu. Jej przychody ze sprzedaży w Polsce wzrosły o 2,9% do 361,4 mln zł. Sprzedaż za granicą zwiększyła się o 12,5%. Narastająco, od początku roku sprzedaż rośnie już o niemal 12%.

Orbex

Zobacz również: Ultimate Games S.A. rusza z wyprzedażą gier i wydaje 4 nowe tytuły

Monnari Trade to spółka odzieżowa istniejąca od 2000 roku.

monnari
źródło xStation 5

Wczoraj popołudniu spółka opublikowała raport z wynikami za sierpień. Wynika z niego, że w poprzednim miesiącu spółka odnotowała wyraźny wzrost przychodów ze sprzedaży. Te rosły o ponad 28% w porównaniu z ubiegłym rokiem, do poziomu 20,9 mln zł. Niezwykle obiecująco wyglądają także wyniki od początku roku. Przez 8 miesięcy bieżącego roku spółka notuje przychody na poziomie 164,7 mln zł. Oznacza to wzrost rok do roku o niemal 16%. Dobrze wygląda sprzedaż osiągana przez sklepy należące go Grupy Centro. Wczorajsza sesja otworzyła się luką wzrostową. Na wykresie widać, że kurs powinien atakować poziom oporu przy 4,90 zł czyli ostatni wierzchołek oraz linię trendu. Wybicie tych elementów mogłoby pozwolić na dalsze wzrosty, nawet w kierunku czerwcowych maksimów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here