Naga Markets

Intelligent Gaming Solutions S.A. planuje międzynarodową współpracę z GLOMEX Military Supplies Intelligent Gaming Solutions S.A. (IGS S.A.w trakcie przekształcenia na Milisystem S.A.), podmiot z branży obronności i strzelectwa, podpisał umowę o zachowaniu poufności z Glomex MS Polska (polski oddział GLOMEX MilitarySupplies), dostawcą wiodących technologii bezpieczeństwa.

Intelligent Gaming Solutions S.A. planuje współpracę z GLOMEX Military Supplies

IGS, który jest właścicielem trenażera strzeleckiego „Wisła” przygotowuje się do rozpoczęcia współpracy z czeską grupą Glomex, obecną również w Polsce.Ze względu na kwestie wymiany informacji o naszej technologii zawarliśmy pierwszą umowę o poufności, która otwiera etap negocjacji na temat warunków współpracy komercyjnej. Wierzymy, że dzięki tej współpracy rozwiązania Milisystem mogą zaistnieć nie tylko na rynku polskim ale również czeskim i słowackim.Jestem przekonany, że szybko zamkniemy negocjacje i podpiszemy umowę, która pozwoli obu podmiotom jeszcze szybciej się rozwijać – mówi Piotr Międlar, prezes zarządu Intelligent Gaming Solutions S.A (w trakcie zmiany na Milisystem).

GLOMEX MilitarySupplies jest dostawcą wiodących technologii bezpieczeństwa w Czechach. Posiada swoje odziały również na terenie Słowacji oraz Polski. Wiodącymi produktami spółki są urządzania dla:

  • sił specjalnych: noktowizja i termowizja,system identyfikacji na polu walki,systemy spadochronowe i tlenowe;
  • wyposażenia lotnictwa:części zamienne, serwis i akcesoria,kompatybilność awioniki z goglami NVG,urządzenia obsługi naziemnej,wyposażenie dla pilotów,zabudowy specjalne do samolotów,środki łączności;
  • wyposażenie dla oddziałów naziemnych:amunicja,anteny, wzmacniacze GPS, koncentratory,bezzałogowe aparaty latające,sprzęt medyczny,sprzęt saperski,stacje meteorologiczne.

Warto podkreślić, że GLOMEX MilitarySupplies świadczy także takie usługi jak: kalibracja aparatury probierczej dla przyrządów noktowizyjnych,kompleksowa integracja gogli NVG do samolotów
i śmigłowców,konserwacja sprzętu tlenowego dla spadochroniarzy,naprawy NVG,serwis i naprawa hełmów oraz szkolenie dla serwisantów i specjalistów.

Produkt, którym dysponuje IGS idealnie wpisuje się w portfolio produktów jakie obecnie oferuje Glomex swoim klientom. Trenażer Strzelecki Wisła w moim przekonaniu może być uzupełnieniem oferty dla sektora wojskowego. Nasze rozwiązanie pozwala na odbycie podstawowego szkolenia strzeleckiego, nauki postawy strzeleckiej i obycia z bronią. Jest to szczególnie ważne na początkowym etapie szkolenia żołnierzy czy też osób odpowiedzialnych za ochronę mienia czy też przedsiębiorstw
o znaczeniu strategicznym –
dodał prezes IGS SA.


Redakcja poleca również:

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here