Naga MarketsWspółgospodarzem Blockchain: Rethink Trust 2018″ będzie Intellectsoft, globalna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, koncentrująca się na najnowszych technologiach – nowa konferencja klasy korporacyjnej poświęcona inżynierii łańcuchów blokowych, która jest częścią serii imprez By the Bay, doskonale znanej w Dolinie Krzemowej. Impreza odbędzie się w Amsterdamie w historycznym miejscu Beurs van Berlage w piątek 29 czerwca.

Konferencja będzie wyzwaniem dla tradycyjnego rozumienia świata blockchain i korporacji, skupiającego najlepszych inżynierów, kadrę kierowniczą i entuzjastów kryptowalut. Wydarzenie będzie poświęcone takim tematom jak integracja i przyjęcie bloków w kluczowych branżach, właściwości protokołów bockchain, systemów rozproszonych w Big Data oraz warsztaty kodowania dotyczące budowy rozwiązań Hyperledger i blockchain.

“Blockchain: Rethink Trust 2018” zostanie zainaugurowany przez liderów IBM i ING, a w jego skład wejdą utalentowani specjaliści z całego świata z zakresu Internetu Rzeczy, energii, zaawansowanych technologii i innych gałęzi przemysłu. Uczestnicy konferencji podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie najlepszych sposobów zarabiania na tworzeniu bloków, omawiania trendów regulacyjnych i ułatwiania strategicznych partnerstw na rzecz rozwoju bloków prywatnych w ramach konsorcjów.

Wydarzenie jest prowadzone przez Intellectsoft Blockchain Lab, jednostkę konsultingową i rozwojową, która oferuje dostęp do szerokiej puli talentów inżynierskich, kryptograficznych i w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego w Europie Wschodniej.

Aby dowiedzieć się o Blockchain: Konferencja Rethink Trust – odwiedź stronę rethinktrust.org

O firmie Intellectsoft

Intellectsoft to globalna firma zajmująca się inżynierią oprogramowania, która pomaga przedsiębiorstwom w pokonywaniu wyzwań technologicznych związanych z transformacją cyfrową poprzez wykorzystanie nowych technologii, takich jak Cognitive Computing, Decentralized Applications, IoT i Augmented Reality.

Portfolio usług firmy obejmuje strategiczne doradztwo informatyczne, projektowanie, rozwój i pełne zarządzanie cyklem życia produktów niestandardowych w systemach zintegrowanych. Założona w 2007 roku firma Intellectsoft działa w wielu biurach i centrach inżynieryjnych w USA, Wielkiej Brytanii, regionie skandynawskim i Europie Wschodniej. Siedziba firmy mieści się w Palo Alto w Kalifornii. blockchain.intellectsoft.net.

Informacje o By the Bay

By the Bay od ponad 5 lat organizuje na dużą skalę imprezy techniczne w San Francisco Bay Area. W tym czasie firma utworzyła społeczności inżynierii danych i informatyki, które skupiają się na nauce, doskonałości z otwartym dostępem do kodu źródłowego i podejściach zorientowanych na przemysł.

Z szanowanymi liderami technologii, którzy wchodzą na scenę, wydarzenia By the Bay są zawsze bogate w wnikliwe studia przypadków dotyczące danych, kodu i ich wartości biznesowej. Każde wydarzenie z serii By the Bay gromadzi 500 menedżerów najwyższego szczebla i uznanych ekspertów. scale.bythebay.ioConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here