Naga MarketsCzwartek na Wall Streat przyniósł lekką poprawę nastrojów choć sesja w dalszym ciągu była spadkowa. Kilka spółek wykonało ruchy powrotne do wcześniej wyłamanych wsparć.
INTEL jest pierwszym przeze mnie przygotowanym tematem na dziś. Akcjonariusze spółki słynącej z produkcji procesorów na pewno nie będą mogli zaliczyć pierwszego kwartału 2015 do tych najlepszych.

INTEL - wykres H1
INTEL – wykres H1

Na wykresie godzinowym widzimy wybicie kolejnego wsparcia, które zostało poprowadzone po minimach z 13 i 18 marca. Wczoraj kurs wykonał powrót do wspomnianej linii. Następnie rynek lekko zawrócił. Przy okazji naruszone zostały minima z 15 października 2014, które oznaczyłem zieloną linią. Wszystko to sugeruje kontynuację ruchu spadkowego. Dodatkowo jeśli niedźwiedzie na dobre uporałyby się z październikowym dołkiem wygenerowany zostałby długoterminowy sygnał sprzedaży.
Inną spółką, która w tym roku też nie ma zbyt dobrej passy jest PROCTER&GAMBEL. Od szczytu 24 grudnia straciła do wczoraj powyżej 12%.

PROCTER&GAMBEL - wykres H1
PROCTER&GAMBEL – wykres H1

Wczorajszy ruch utworzył ciekawą sytuację na wykresie godzinowym. Cena znalazła się w dość wąskim zakresie wahań. Wsparciem dla kursu spółki powinny być minima z 18 marca dodatkowo wzmocnione luką cenową z 16 marca. Ruch w górę powinien być natomiast blokowany przez wczorajszą lukę.
Trzecią spółką, która jest jak dla mnie godna uwagi to FACEBOOK. W ostatnich tygodniach jej wartość mocno rosła.

FACEBOOK - wykres H1
FACEBOOK – wykres H1

Na wykresie godzinowym widzimy wybicie w górę z 19 marca, a następnie powrót w rejon strefy wsparcia. Przyjmując założenie, że jest to tylko ruch powrotny znaleźliśmy się w punkcie z którego kurs powinien zawrócić na północ i kontynuować główny trend. Jest to potencjalnie punkt, w którym można pomyśleć o kupnie akcji.


Potencjalne tematy na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here