Naga MarketsWtorkowa sesja na Wall Street przyniosła lekką poprawę nastrojów, a poniedziałkowe cofnięcie w połączeniu z wczorajszym odrabianiem strat wygląda dość obiecująco. Wszystkie główne amerykańskie indeksy znajdują się nad lokalnymi wsparciami co sprawia, że preferowane ciągle pozostają pozycje zarabiające na wzrostach.

W związku z tym proponuję przyjrzeć się wykresom trzech amerykańskich spółek, którymi można handlować za pośrednictwem brokera ACFX.

Jako pierwszy godny uwagi walor chciałbym wymienić INTEL.

INTEL - wykres H1
INTEL – wykres H1

Od dołka 26 marca spółce towarzyszy pozytywny sentyment, który skutkuje stopniowymi wzrostami. Wczoraj podczas dobrej dla spółki sesji kurs został wyprowadzony powyżej lokalnego oporu, który był dla kupujących skuteczną barierą od 15 kwietnia. Po takim wyjściu kolejnym krokiem powinno być ukształtowanie się następnej wzrostowej falki.

Drugą spółką, na którą chciałbym zwrócić uwagę jest GENERAL ELECTRIC.

GENERAL ELECTRIC - wykres H1
GENERAL ELECTRIC – wykres H1

Po pozytywnych informacjach, które zostały podane do publicznej wiadomości cena akcji poszła w górę powyżej 10%. Luka hossy z tamtego dnia stanowi solidne wsparcie dla kupujących. Poziom ten został w ostatnich dniach przetestowany, a cena zaczęła powracać do wzrostów równocześnie opuszczając górą ostatni zakres zmienności. Myślę, że najbliższym celem dla tego waloru będzie szczyt z 10 kwietnia.

Ostatnią moją propozycją na dziś jest HONEYWELL.

HONEYWELL - wykres H1
HONEYWELL – wykres H1

Długoterminowo cena znajduje się w konsolidacji przy maksimach trendu wzrostowego. Na wykresie w interwale godzinowym od dołka z 21 kwietnia ukształtowała się wzrostowa falka. Następnie doszło do narysowania korekty swoim kształtem przypominającej flagę. Taki układ z założenia ma pro wzrostową wymowę. Aktualnie cena znajduje się przy górnym ograniczeniu wspomnianej formacji. Jeśli doszłoby do wybicia wspomnianego oporu ruch wzrostowy powinien przybrać na sile.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here