Naga MarketsDruga sesja tygodnia na amerykańskich rynkach to silne odreagowanie wtorkowych spadków. Szczególnie widoczne jest to na wykresie NASDAQ, który znalazł się blisko maksimów hossy.

W lekko pozytywnych nastrojach proponuję przyjrzeć się trzem wykresom amerykańskich spółek, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Jako pierwszą spółkę, na którą chciałbym zwrócić dziś większą uwagę wymienię INTEL.

INTEL - wykres H1
INTEL – wykres H1

Spółka znajduje się w zapoczątkowanym w końcówce marca trendzie wzrostowym. Podczas wczorajszej sesji doszło do wybicia lokalnego maksimum, co powinno rozpoczynać nową wzrostową falę. Jeśli cena wykona jeszcze ruch powrotny w rejon wspomnianego poziomu można będzie pomyśleć nad zajęciem w tym miejscu długiej pozycji.

Również w ciekawym miejscu znajduje się FACEBOOK.

FACEBOOK - wykres H1
FACEBOOK – wykres H1

Po wczorajszych wzrostach cena mocno zbliżyła się do górnego ograniczenia korekty ostatnich wzrostów w jakiej znalazła się spółka. Potencjalnie układ taki powinien wspierać kupujących i jeśli udałoby się przełamać wspomniany opór wejście w kolejną falę wzrostów stałoby się faktem.

Ostatnim przygotowanym przeze mnie na dziś wykresem jest PFIZER.

PFIZER - wykres H1
PFIZER – wykres H1

Cena akcji tej spółki dotarła w rejon ważnego średnioterminowo oporu, który już kilkakrotnie stanowił barierę nie do pokonania. Dobrym pomysłem jednak wydaje się ustawienie zlecenia kupna powyżej wspomnianego poziomu.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here