Naga MarketsWczorajsza sesja na Wall Street przyniosła kolejne wzrosty. Nowe rekordy hossy zostały osiągnięte w przypadku S&P500 oraz DOW JONES. Również kilka spółek znalazło się w ciekawym położeniu, gdzie do gry może chcieć wejść większy popyt.

W tak komfortowej sytuacji dla kupujących proponuję przyjrzeć się trzem amerykańskim firmom, których akcje notowane są na giełdach w Stanach Zjednoczonych. Każdą z opisanych spółek można handlować za pomocą kontraktów CFD u brokera ACFX.

Pierwszą z ciekawie wyglądających na wykresie spółek jest INTEL.

INTEL - wykres H4
INTEL – wykres H4

Od dołka w marcu spółka znajduje się w krótkoterminowym trendzie wzrostowym. Po osiągnięciu szczytu 4 maja cena weszła w fazę korekty. Spadki zatrzymały się w rejonie luki z 15 kwietnia i cena powróciła do wzrostów. Aktualnie kurs znajduje się na poziomach zbliżonych do maksimum z 4 maja. W przypadku wyjścia w górę ponad wskazany poziom do głosu powinien dojść zwiększony popyt. Ustawienie zlecenia kupna powyżej tego poziomu nie powinno być błędem.

Inną mocną ostatnio spółką jest FACEBOOK.

FACEBOOK - wykres H1
FACEBOOK – wykres H1

Po silnym wyjściu w górę z drugiej połowy ubiegłego tygodnia cena weszła w korektę, która ma na razie strukturę jednofalową. Interesującym pomysłem wydaje się ustawienie zlecenia kupna poniżej ostatniego dołka i po utworzeniu trzeciej fali w aktualnej korekcie.

Ostatnią propozycją przygotowaną przeze mnie na dziś jest JOHNSON&JOHNSON.

JOHNSON&JOHNSON - wykres H4
JOHNSON&JOHNSON – wykres H4

Wczorajsza bardzo mocna pierwsza faza sesji doprowadziła do wyjścia powyżej bardzo ważnych średnioterminowo poziomów, które już dwukrotnie zatrzymywały dalsze wzrosty. Jako główny scenariusz można przyjąć teraz, że przy dobrym sentymencie jaki panuje na całym rynku wczorajsze wyjście w górę ma szanse zostać utrzymane. Myślę, że zakup papierów w tym miejscu jest interesującą propozycją.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here