Naga MarketsInteger.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy. Dominującą spółką w Grupie jest spółka giełdowa Integer.pl – lider na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. W skład Grupy wchodzą: Integer.pl, InPost, InPost Logistyka, InPost Finanse, Paczkomaty 24/7 oraz Integer.ua.


Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs spółki pnie się do góry, aktualnie trwa pewna korekta, która może być okazją do zakupu dobrej spółki po niższej cenie.


Na wykresie dziennym widać tak naprawdę siłę tej firmy. Korekta jest bardzo płytka i płaska. W tym samym czasie znacznie więcej traciły inne spółki z GPW. Większość spółek traci od grudnia ubiegłego roku, Integer w tym czasie porusza się w trendzie bocznym.
Pojawiają się rekomendacje z ceną docelową nawet powyżej 350 zł. O firmie często można usłyszeć w mediach, gdzie czasem nazywany jest nowym gigantem pocztowym, firmą która zastąpi Pocztę Polską. Jeżeli medialne doniesienia nie zaszkodzą spółce, wtedy gdy zakończy się korekta na całej giełdzie, Integer powinien dalej wzrastać, tak samo jak zyski firmy, które rosną nieprzerwanie od wielu lat.


Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrakcja – odbija się od dna?
Następny artykułEURUSD – testy kolejnych oporów
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here