Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Integer.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy.

integer

Spółka dotarła wczoraj po raz trzeci do linii łączącej ostatnie dołki. Powstała sporej wielkości świeca pin bar, która może być zapowiedzią odbicia w górę. Warto także pamiętać, że jest to okrągły i psychologiczny poziom 200 zł, a kurs jest po sporej korekcie.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa

invest

Lubawa po silnym i podpartym obrotami wybiciu zaczęła poruszać się w korekcie, przy której obroty zmalały. Wczoraj po raz kolejny wybronione zostało wsparcie w postaci poprzedniego szczytu. Warto obserwować spółkę, gdyż właśnie ten poziom wsparcia może być kluczowy przy ewentualnym powrocie do wzrostów. Korekta jest dość łagodna w porównaniu z większością tracących ostatnio spółek, a często spółki, które dobrze radzą sobie podczas spadków na szerokim rynku, są później liderami wzrostów gdy cały rynek rusza do góry.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here