Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Integer.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy. W jej skład wchodzi m.in. spółka InPost.

Te artykuły również Cię zainteresują
integer

Podczas poniedziałkowej sesji spółka zyskała 6,7% i była to już siódma wzrostowa sesja z rzędu, co ważne cały ostatni okres podparty jest wzrostem obrotów. Jeżeli spojrzymy na wykres miesięczny, zobaczymy że zakończony właśnie miesiąc był najlepszym okresem od 3 lat czyli w całym trendzie spadkowym. Wzrosty sięgnęły 38%, a obroty za cały październik są rekordowe na tle całej historii notowań. Wydaje się więc, że coś jest na rzeczy i popyt trafił na bardzo wyprzedany grunt. Aktualnie dochodzi do wybicia linii łączącej poprzednie wierzchołki. Cena w najbliższym czasie powinna więc rosnąć do kluczowego oporu 40 zł. Dopiero tam okaże się na ile silni są kupujący.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka prowadzi działalność w zakresie windykacji wierzytelności na zlecenie, jak i obrotu wierzytelnościami.

kruk

Po słabym miesiącu, w ostatni dzień października spółka zyskała niemal 5% dając nadzieję posiadaczom akcji na odbicie w górę po okresie korekty. Pod względem technicznym miejsce do tego jest idealne. Znajdujemy się bowiem przy linii trendu oraz czytelnym wsparciu. Na dodatek mamy za sobą całkiem dużą korektę, a warto pamiętać, że akcje te drożeją niemal nieustannie od dnia debiutu. Wydaje się że wybicie poziomu 229,80 zł powinno potwierdzić zainicjowane w poniedziałek odbicie. Ostatnio o spółce pisałem 8 lipca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here