Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Integer.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy. W jej skład wchodzi m.in. spółka InPost.

Te artykuły również Cię zainteresują
integer

Spółka odnotowała wczoraj jedną z najważniejszych sesji od około 3 lat. Był to kolejny wzrostowy dzień, tym razem jednak skala wzrostów osiągnęła poziom 12,7% przy bardzo wysokich obrotach. Dzięki temu doszło do przełomu jakim jest wyraźne wybicie ponad poziom poprzednich szczytów, tworzących opór w rejonie 40 zł. Po długim okresie nieprzerwanych spadków jest to pierwszy tak mocny, pozytywny sygnał do odwrotu, zwłaszcza że tworzeniu się dna od kilku miesięcy towarzyszy wysoki wolumen. Obecnie przed kupującymi jedyną przeszkodą jest linia trendu, a jej wybicie powinno potwierdzać powstanie nowego trendu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Kernel prowadzi działalność w sektorze butelkowanych olejów jadalnych i agrobiznesu, która swoim zakresem obejmuje wszystkie etapy produkcji od uprawy produktów rolnych do dostarczenia produktu finalnego do konsumenta.

kernel

Czwartkowa sesja była drugą z rzędu tak mocną dla Kernela. Spółka kolejny raz zdrożała o 6,3%, tym razem w asyście znacznie wyższych obrotów. Trend wzrostowy powinien więc być kontynuowany, a kluczowe opory to już w zasadzie historyczne szczyty w rejonie 84 zł. Tak duża dynamika wzrostów sprawia, że prawdopodobnie dość szybko powinniśmy być świadkami takiego testu.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Odbicie od wsparcia na EUR/JPY
Następny artykułGuten Morgen DAX 13.01.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here