Naga MarketsPrezes Galaxy Digital Mike Novogratz wątpi w przyszłość dogecoina (DOGE). Inwestor-miliarder stwierdził, że DOGE raczej nie ma długoterminowej przyszłości przed sobą, ponieważ żadna instytucja go nie kupuje, a handel detaliczny w pewnym momencie straci zainteresowanie. Kurs DOGE/USD konsoliduje w środę w okolicach 0,35 USD.

  • Dogecoin jest aktywem wysoce spekulacyjnym, znacznie większym niż bitcoin
  • DOGE to przykład, jak łatwo jest stworzyć aktywa cyfrowe
  • Wielu nadal ludzi wierzy w DOGE, w tym dyrektor generalny Tesli Elon Musk i gwiazda Shark Tank Mark Cuban

Dogecoin: Żadna instytucja nie kupuje DOGE – Mike Novogratz

Michael Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital, niedawno omówił wraz z analitykami Goldman Sachs potencjał kryptowalut, w tym dogecoina, oraz ich zdolność do transformacji systemu finansowego i nie tylko. Jego komentarze zostały opublikowane w raporcie Goldman Sachs zatytułowanym „Krypto: Nowa klasa aktywów?” który został opublikowany 21 maja.

Te artykuły również Cię zainteresują


Fed nieco bardziej „jastrzębi”Zapytano Novogratza: „Co sądzisz o pojawieniu się dogecoina i innych monet memów?” Prezes odpowiedział:

Dogecoin jest aktywem wysoce spekulacyjnym, znacznie większym niż bitcoin. Prawdopodobnie nie ma długoterminowej przyszłości, ponieważ żadna instytucja go nie kupuje i w pewnym momencie handel detaliczny straci zainteresowanie.

Dyrektor wykonawczy Galaxy Digital wyjaśnił, że dogecoin został stworzony dla żartu i rozrósł się z dwóch powodów:

  • Krypto-społeczność działa wspólnie:

To to samo, co widzieliśmy w przypadku Gamestop, który był napędzany przez społeczność młodych inwestorów, których siła została spotęgowana dzięki aplikacjom handlowym i platformom mediów społecznościowych – zauważył.

  • Wzrost wartości pojawia się na wielu rynkach, ponieważ rządy drukują masę pieniędzy.

Należy o tym pamiętać, myśląc o niektórych aktywach kryptograficznych i akcjach, takich jak Gamestop, które mają krótkoterminowy potencjał, ale nie mają długoterminowej rentowności – dodał.

Innym dyrektorem, z którym Goldman Sachs udzielił wywiadu na temat dogecoina, był Michael Sonnenshein, dyrektor generalny Grayscale Investments. Zapytano go, czy kryptowaluta mem jest „błogosławieństwem czy przekleństwem dla rynku krypto?” Sonnenshein odpowiedział:

invest

Dogecoin to przykład, jak łatwo jest stworzyć aktywa cyfrowe. To pokazuje, że inwestorzy powinni dokładnie przeanalizować sposób użycia i czy aktywa w które inwestują są opłacalne i mają potencjał.

W międzyczasie wielu ludzi wierzy w dogecoina, w tym dyrektor generalny Tesli Elon Musk i gwiazda Shark Tank Mark Cuban. Cena monety mem znacznie wzrosła w ciągu ostatnich miesięcy, a kilka popularnych osób stwierdziło, że zarobiło fortunę na inwestowaniu w DOGE.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs dogecoina (DOGE) konsoliduje przy 0,35 USD

Notowania DOGE/USD spadły w piątek do poziomu 0,25 USD po czym nastąpiła dość silna reakcja popytowa, która podbiła kurs do poziomu 0,3877 USD w dniu wczorajszym. Aktualnie notowania konsolidują przy poziomie 0,35 USD oscylując w wąskim przedziale cenowym 0,2470 – 0,3877 USD. Dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron powinno zaowocować utworzeniem silniejszego impulsu. Niewątpliwie kryptowalutowemu memowi grozi ryzyko pęknięcia bańki i spadku z powrotem poniżej 0,10 USD.

Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy kryptowalut prognozy | akcje pgnig najnowsze wiadomosci | mrc kurs | brokerzy stp | dax forum | kurs cdr | bitcoin trader |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here