Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowymi segmentami działalności Grupy Kapitałowej są usługi budowlano-montażowe w zakresie instalacji przemysłowych i budowlanych, produkcja elementów instalacji i konstrukcji stalowych oraz projektowanie produkcja i montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Spółka zyskała podczas poniedziałkowej sesji 3,5% przy wysokich obrotach jakie utrzymują się od kilku dni. W ten sposób dokonuje się kolejny test oporu w rejonie 15,60 zł. Jeżeli udałoby się go pokonać, kurs znalazłby się najwyżej od ponad dwóch lat. Sądząc po trwającym od początku roku stabilnym trendzie wzrostowym oraz obecnym podejściu pod opór, które podparte jest wzrostem wolumenu, wydaje się, że są szanse na wybicie. Jeżeli tak się stanie, kurs powinien rosnąć przynajmniej do okolic 17,60 zł. Niedawno spółka otrzymała rekomendację kupna z ceną docelową przy 20 zł, a to także powinno zachęcać do dalszych wzrostów. Spółka nie była analizowana od dłuższego czasu, ostatnio 28 czerwca.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

MCI Capital zarządza zdywersyfikowanym portfelem inwestycji. W obszarze zainteresowania Grupy leżą inwestycje w regionie Europy-Środkowo-Wschodniej.

2,9% wzrostu to sukces popytu podczas wczorajszej sesji. W ten sposób rysuje się kolejny, wyżej położony dołek w trendzie wzrostowym jaki ma miejsce od końca stycznia. Patrząc na wykres tygodniowy, widać że od końca lutego notujemy niemal same popytowe świece, co wskazuje na trend wzrostowy. Cena znajduje się powyżej ostatniego szczytu trendu spadkowego czyli wierzchołka z połowy grudnia. Wydaje się, że obecnie, po niewielkiej korekcie dojdzie do próby odnotowania nowego maksimum zwyżki. Wyjście powyżej poziomu 10 zł powinno potwierdzać panującą tendencję. O szansach na wzrosty piszemy od 6 marca.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here