Naga MarketsFirma Solution One ponownie zawitała do studia Comparic24.tv aby zaprezentować naszym widzom to co zazwyczaj robi się w zaciszu prawdziwego funduszu inwestycyjnego. Przed kamerami pojawił się znany już polskiemu środowisku traderskiemu Tomasz Piwoński, który z rynkami finansowymi związany jest od przeszło piętnastu lat. Efektem wieloletniego doświadczenia inwestycyjnego jest właśnie fundusz Solution One FIZ.

W drugim, “samoprowadzącym się” programie Inside Solution One ponownie, obok Tomasza Piwońskiego pojawia się Sebastian Król, który w Solution One FIZ pełni rolę “hedgera” czyli osoby zajmującej się neutralizacją ryzyka inwestycyjnego. Jednym z tematów rozmowy prowadzonej przez obu specjalistów obecnych w studiu była ostatnia decyzja Europejskiego Banku Centralnego, który nie tylko utrzymał stopy na niezmienionym poziomie, ale również i mocno przecenił wspólną walutę.

Jak na takie wydarzenia rynkowe reagują profesjonalne podmioty inwestycyjne – tak zwani “duzi gracze”? Odpowiedź na między innymi to pytanie znajdziecie w drugim odcinku Inside Solution One.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here