Naga Markets


W studio Comparic24.tv ponownie pojawił się duet z firmy Solution One FIZ. Program prowadzą Tomasz Piwoński, który jest zarządzającym funduszu Solution One FIZ oraz Hedger Solution One, Sebastian Król. Ściślej ujmując, Sebastian zajmuje się neutralizacją ryzyka inwestycyjnego. Podczas programu prowadzą rozmowy dotyczące wewnętrznej sytuacji w ich firmie oraz dyskutują o obecnej sytuacji na rynku.

Bardziej szczegółowy przebieg tej rozmowy podczas spotkania, które odbyło się na antenie studia Comparic24.tv poznasz oglądając cały materiał, do czego gorąco zachęcamy! A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz subskrybuj nasz kanał. Będziesz na bieżąco informowany o nowościach, które pojawiają się w Comparic24.tv.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here