Naga MarketsPortal Comparic.pl oraz Fundacja FxCuffs mają ogromną przyjemność poinformować, że zostały oficjalnymi patronami kolejnej książki wydawnictwa Maklerska.pl. Mowa tutaj o pozycji autorstwa Macieja Golińskiego, zatytułowanej “Inside bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki“. Z tego miejsca zachęcamy również do zapoznania się z wywiadem, który jeden z naszych redakcyjnych kolegów, Krzysztof Wiwatowski miał przyjemność przeprowadzić z autorem książki.


13 sposobów filtrowania inside barów i wiele więcej

m1407miAutor dokonał badań ponad 25 000 formacji z perspektywy:

  • sektora rynku,
  • rynku,
  • horyzontu czasowego,
  • obecności trendu,
  • kształtu formacji (4 filtry),
  • wielokrotności IB,
  • zmienności (2 filtry),
  • dnia tygodnia,
  • ogólnego kontekstu wystąpienia formacji.

Oprócz tego w części III zamieszczonych zostało sześć przykładowych strategii transakcyjnych bazujących na formacji inside bar. Pełny spis treści dostępny pod linkiem.

CHCĘ KUPIĆ KSIĄŻKĘ

M. Goliński w przystępny i rzetelny sposób opisuje formację inside bar, wyjaśnia, z czego wynika jej skuteczność, a także przedstawia możliwości jej praktycznego zastosowania w różnych warunkach rynkowych. Największą wartość książki stanowi badanie 13 filtrów i sposobów selekcji inside barów, dzięki któremu każdy początkujący trader będzie mógł stworzyć strategię dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie wnioski zawarte w książce są wynikiem analiz i przebadania ponad 25 000 formacji.

Praktyczne wskazówki, bazujące na ponad 20 latach doświadczenia w zawodzie tradera, nadają książce unikalny charakter i czynią ją wartościową pozycją również dla zaawansowanych traderów. Wiedza od praktyka dla praktyków. Strategia, plan, realizacja i sukces.

“Inside bar” nie jest kolejną z wielu pozycji na rynku wydawniczym poświęconą zagadnieniom analizy technicznej. To opisana krok po kroku metodologia, która pozwala na stworzenie kompletnej i dochodowej strategii inwestycyjnej w oparciu o jedną z najpopularniejszych formacji świecowych.

O autorze

golinskiUrodził się w 1972 roku w Łodzi. Tam studiował handel zagraniczny i jako student stawiał pierwsze kroki w inwestowaniu na WGPW. Efektem tych zainteresowań była praca magisterska pt. „Ocena możliwości inwestowania w obligacje i akcje w Polsce”.

Od 1994 roku jest aktywnym inwestorem na WGPW. Rynkiem FOREX zainteresował się w 2003 roku.

Obecnie inwestowaniem zajmuje się zawodowo. Gra na amerykańskim rynku kontraktów terminowych, rynkach towarowych oraz rynku walutowym.

Aby stać się ekspertem w tradingu odbył liczne szkolenia. Idywidualne szkolenie w Stanach Zjednoczonych u Joe Ross’a było dla niego przełomem. Potem była długa, intensywna praca własna prowadząca aż do punktu, w którym Autor jest dziś.

Pasje Macieja Golińskiego to, poza giełdą, narciarstwo, rajdy samochodowe oraz żeglarstwo.

Zapraszamy do zapoznania się z książką i jej zakupu w księgarni Maklerska.pl. Więcej szczegółów również na oficjalnej stronie publikacji. Śledźcie nas uważnie – już wkrótce pojawi się możliwość wygrania darmowego egzemplarza w konkursie organizowanym przez Comparic.pl!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here