Naga Markets

Inpro wprowadziło do oferty 68 lokali w pierwszym projekcie w ElbląguWarszawa, 07.07.2022 (ISBnews) – Grupa Inpro wprowadziła do oferty premierową inwestycję w Elblągu: Osiedle Forma, podała spółka. Projekt stanowi wielorodzinną inwestycję mieszkaniową złożoną z 3 etapów. Aktualnie w sprzedaży dostępne jest I zadanie inwestycyjne, obejmujące 68 lokali, którego zakończenie budowy zaplanowano na koniec sierpnia 2024 r.

“Działamy na rynku trójmiejskim już od 35 lat, ale w ostatnich latach weszliśmy również do Pruszcza Gdańskiego czy Rumi. Mamy bardzo dobre doświadczenia we współpracy z lokalnymi samorządami, gdzie realizujemy nasze inwestycje mieszkaniowe. Bardzo pozytywnie oceniamy potencjał Elbląga, który jest dla nas nowym i obiecującym rynkiem. Atrakcyjność miasta rośnie m.in. dzięki nowej dwupasmowej drodze, czas dojazdu do Gdańska skrócił się do 30 minut. Finalizowany przekop Mierzei Wiślanej to szansa na duży rozwój Elbląga, miasto może wiele zyskać pod kątem gospodarczym i turystycznym” – powiedział dyrektor handlowy Rafał Zdebski, cytowany w komunikacie.W ramach I zadania inwestycyjnego powstanie budynek mieszczący 68 lokali mieszkalnych 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchniach mierzących od 42 do 71 m2. Osiedle Forma powstanie przy ul. Mielczarskiego w Elblągu, podano także.

Firma deweloperska Inpro jest notowana na GPW od 2011 r. W 2021 roku sprzedała 728 lokali.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw akcje | kurs dolara australijskiego | jsw giełda | akcje pgnig forum | eurocash giełda | ropa naftowa notowania | kurs franka kantor |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here