Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

InPost SA to niezależny operator pocztowy. Należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl.

inpost

Spółka zyskała podczas środowej sesji niemal 11% co było najlepszym wynikiem od początku października ubiegłego roku. Od połowy sierpnia 2016 roku trend spadkowy przestał notować nowe minima i cena porusza się bokiem. Wczorajsze wzrosty dają szansę na wybicie górą z konsolidacji, tym bardziej, że od połowy grudnia jesteśmy świadkami znacznie wyższego wolumenu towarzyszącemu notowaniom. Byłby to pierwszy krok na drodze do zakończenia trendu spadkowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Impexmetal S.A. zbudował Grupę Kapitałową, w skład której wchodzi około 30 firm, krajowych i zagranicznych, operujących przede wszystkim w sektorze metali nieżelaznych.

impexmetal

Spółka zanotowała podczas wczorajszej sesji wzrost rzędu 5,2%. Była to już druga tak udana sesja i wynik tygodniowy to obecnie 7,5%. Co ciekawe korekta miała bardzo zbliżony zasięg do dwóch poprzednich tego typu ruchów, co daje nadzieję na dalsze wzrosty. To ważne, gdy znajdujemy się pod ważnym oporem wyznaczonym przez szczyt z połowy 2015 roku. Tylko niewielka korekta i szybki powrót do wzrostów dają szansę na wybicie oporu i kontynuację trendu wzrostowego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułProtokoły FOMC: Typowy odruch kolanowy na rynkach
Następny artykuł10 lat więzienia i $1 milion grzywny dla tradera za manipulacje rynkowe?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here