Naga Markets“Innowacyjne inwestycje – Awokado w Kambodży” to pierwsza profesjonalna plantacja popularnego owocu w południowo-wschodniej Azji. Comparic24.tv sprawdza perspektywy inwestycyjne, innowacyjność projektu, zwrot z inwestycji, wsparcie i warunki działalności oraz wiele innych aspektów projektu, który rozwija Marcin Ługowski. Cezary Andrzejczyk oraz były prezes GPW, Ludwik Sobolewski, zapraszają na rozmowę dotyczącą inicjatywy.

  • Jak twierdzą właściciele plantacji charakter inwestycji dla inwestora jest całkowicie bezobsługowy i ma generować atrakcyjne stopy zwrotu w skali kolejnych 20 lat
  • Ługowski wspomina o możliwości wyjścia z projektu bez strat po pierwszych 5 latach od zaangażowania się
  • Poniżej zapis nagrania z rozmowy, która odbyła się 6 października 2020 roku

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSektor finansowy powodem pozytywnego zamknięcia rynku. Alior Bank i Pekao zyskują najwięcej
Następny artykułZłoto rozpoczyna tworzenie serii niższych szczytów pomimo wybicia powyżej 1915 USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here