Naga MarketsInno-Gene zyskuje w czwartek 3%. Chce przejść na główny rynek GPWW czwartek rano, Spółka Inno-Gene poinformowała o rozpoczęciu przeniesienia swoich akcji z “małej giełdy” na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych. Rezultatem takiego zabiegu ma być wzrost możliwości pozyskiwania dodatkowych funduszy dla spółki połączony ze wzrostem popularności. Spółka już teraz notuje jedne z największych obrotów na New Connect, większe niż spora część spółek notowanych na rynku regulowanym.

  • Akcje Inno-Gene zyskały od początku kwietnia około 600%.
  • Od blisko 2 miesięcy kurs jest w trendzie bocznym.
  • W czwartek, walory Spółki rosną o 3%, a kurs oscyluje w okolicach 13,5 zł.

Zobacz również: Biomed-Lublin zyskuje w czwartek 10%. Kurs przekroczył 8 zł

Inno-Gene od 2 miesięcy pozostaje w trendzie bocznym

Po trwającym nieco ponad miesiąc rajdzie na walorach spółki, który został zapoczątkowany, kiedy za 1 akcję płacono ok. 2 zł. a zatrzymany w okolicach 22 zł., od kilkudziesięciu sesji, walory po zejściu w okolice 12-14 zł. pozostają w trendzie bocznym. Na początku marca, nastąpiło chwilowe wyłamanie, połączone ze spadkiem na 10 zł. jednak kurs szybko wrócił na właściwe tory i w ciągu kilku sesji podrożał z powrotem do 14 zł.

Notowania Inno-Gene z ostatnich 3 miesięcy. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

Perspektywa wejścia walorów Spółki na parkiet główny GPW niesie za sobą z pewnością pozytywne konsekwencje dla Inno-Gene. Walorami z pewnością zainteresują się inwestorzy, którzy w normalnych warunkach, szerokim łukiem omijają rynek NewConnect, uważając, że rządzi na nim spekulacja, a jakakolwiek analiza techniczna czy fundamentalna nie pozwala na wyciągnięcie poprawnych wniosków, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo na zysk na danym walorze.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here