Naga MarketsMikroskopKurs notowanej na rynku NewConnect spółki Inno-Gene rośnie dzisiaj o ponad 13%. Trend wzrostowy mamy tu w okresie pandemii i słusznie należy wiązać zwyżkę z koronawirusem, gdyż firma prowadzi działalność w tym zakresie.

  • Inno-Gene z umową z NFZ
  • Testy na COVID-19 będą refundowane
  • Kurs w kierunku historycznego szczytu przy 11 zł

Umowa z NFZ

Powodem dzisiejszych wzrostów jet informacja o tym, że jej spółka zależna czyli Centrum Badań DN, podpisała umowę z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Umowa dotyczy refundacji wykonywania testów genetycznych wykrywających obecność wirusa SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę Covid-19.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Wcześniej Emitent informował iż spółka zależna Centrum Badań DNA od 16 kwietnia br. jest wpisana na listę Ministerstwa Zdrowia laboratoriów obwodowych wykonujących badania w kierunku wirusa SARS CoV-2. Spółka posiada potencjał diagnostyczny do przeprowadzenia testów wykrywających obecność SARS-Cov-2 (COVID-19) w ilości do 1000 badań genetycznych dziennie i 2500 badań serologicznych” – dodano w komunikacie.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Czytaj więcej o podpisanej umowie: Inno-Gene ma umowę z NFZ. Będzie refundacja testów na Covid-19

Celem historyczne maksimum przy 11 zł

Na wykresie mamy silny ruch wzrostowy i mimo, że cena już sporo urosła, wydaje się, że kurs sięgnie historycznego maksimum przy 11 zł.

innogene

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here