Naga MarketsInno-Gene - spółka zależna z kontraktem na testy podczas Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej AtletyceSpółka działająca w obszarze diagnostyki genetycznej oraz bioinformatyki – Inno-Gene poinformowała właśnie, że jej spółka zależna Centrum Badań DNA, podpisała umowę z  Kujawsko-Pomorskim Związkiem Lekkiej Atletyki z siedzibą w Bydgoszczy. Umowa ma dotyczyć wykonywania testów podczas Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce w 2021 roku.

Kontrakt na dwie imprezy sportowe

Przedmiotem umowy jest wykonanie badań diagnostycznych na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 metodą RT-LAMP oraz RT-PCR u sportowców, sztabów sportowych, sędziów oraz kibiców biorących udział w zawodach. Szacowana wartość zlecenia przekracza kapitał zakładowy Emitenta – podano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inną imprezą, której także dotyczy umowa jest Copernicus Cup Toruń 2021 (17 luty) – Impreza Organizowana w ramach World Athletics Indoor Tour i obejmuje sześć “złotych” mityngów w Bostonie, Nowy Jorku, Toruniu, Madrycie, Karlsruhe i francuskim Lievin. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce odbędą się w Toruniu w dniach od 5 do 7 marca bieżącego roku.

Wymazany cały trend wzrostowy

Notowania spółki rosną dzisiaj o ponad 12% przy sporych obrotach. Patrząc na wykres widać podobieństwa do firm, które zyskiwały na pandemii. Obecnie cena wróciła jednak na poziom sprzed wybicia. Dzisiejszy wzrost na razie więc należy traktować jako korektę w tendencji spadkowej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here