Naga MarketsGorące spółki dniaPodczas czwartkowej sesji spółka Inno-Gene przekazała informacja o tym, że jej firma zależna podpisała umowę współpracy z firmą Gremedig na obsługę mobilnych punktów pobrań materiału do badań w kierunku SARS-CoV-2. Jest to kolejny krok Grupy w angażowanie się w walce przeciwko koronawirusowi. Umowa gwarantuje możliwość wykorzystania 10 ambulansów i karetek wraz z zespołem medycznym które będą zdolne do pobierania materiału i wysłania go do laboratorium spółki zależnej Inno-Gene.

  • Inno-Gene wzrasta na kolejnych informacjach o zaangażowani w walkę z pandemią
  • Play przejmuje Virgin Mobile
  • Kurs telekomu z szansami na dalsze wzrosty

Wcześniej spółka sprowadzała i wykonywała liczne testy wykrywające wirusa i przeciwciała po przebytej bezobjawowo chorobie. Silny wzrost notowań wskazuje, że firma stała się beneficjantem obecnej sytuacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inno-Gene zyskuje na walce z pandemią

W ostatnich latach kurs poruszał się przy 2 zł, a po wybuchu pandemii wystrzelił do około 8,50 zł. Historyczne maksima mamy przy 11 zł, a od kilku dni trwa dość łagodna korekta.

innogene


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Kurs Play czeka na wybicie z konsolidacji

Kurs Play nieznacznie wzrastał podczas wczorajszej sesji. Na wykresie mamy pozytywny układ techniczny wskazujący na mocniejsze impulsy wzrostowe oraz łagodniejsze korekty w formie konsolidacji. Cena utrzymuje się ponad poprzednim szczytem co sugeruje możliwość wybicia na wyższe poziomy, tym bardziej, że spółki telekomunikacyjne nie specjalnie odczuwają problemy w związku z pandemią.

play

Wczoraj spółka poinformowała, że jej operator i firma zależna P4 ma przedwstępną umowę nabycia 100% udziałów operatora Virgin Mobile. Cena została ustalona na około 60,7 mln zł. Przejęcie wymaga zgody UOKiK. Zdaniem spółki, przejęcie będzie korzystne dla wyników całej grupy.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here