Naga MarketsInno-Gene [IGN], Movie Games [MOV] – Gorące spółki dniaNotowana na rynku NewConnect biotechnologiczna spółka Inno-Gene, poinformowała wczoraj, że jedna z jej spółek zależnych – Centrum Badań DNA, zawarła umowę dystrybucji i promocji produktu SARS-CoV-2 RT-Lamp Fast Detection Kit z firmą London Europe Group. Wartość umowy szacowana jest na ponad 50 mln zł. Podpisana umowa dotyczy dystrybucji oraz promocji testu SARS-CoV-2 RT-Lamp Fast Detection Kit na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Brytyjska spółka niemal od początku pandemii prowadzi intensywną sprzedaż swoich produktów do walki z pandemią pod marką Virolizer.

  • Spółka zależna InnoGene z umową o wartości 50 mln zł
  • Movie Games wchodzi w nowy segment gier
  • Spółka czeka na kluczowy debiut “Lust From Beyond”

Warto dodać, że firma ta stara się także zawrzeć umowy z największymi lotniskami w Wielkiej Brytanii na wprowadzenie swojego testu na koronawirusa, w ramach przesiewowego testowania pasażerów.

Te artykuły również Cię zainteresują

100 zł nie do przełamania

Na wykresie cena kolejny raz zawędrowała pod ostatnie maksima, jednak kolejny raz nie udało się przekroczyć bariery 100 zł. Należy pamiętać, że akcje spółki już sporo zdrożały, od początku pandemii o ponad 2000%.

innogene


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Movie Games wchodzi w nowy segment gier

Producent gier, który przenosi się na rynek główny GPW – Movie Games, poinformował wczoraj o przejęciu 31% akcji firmy Tovildo Investments. Nie jest to znacząca inwestycja pod względem finansowym, jednak może okazać się kluczowe w nieodległej przyszłości. Dzięki inwestycji, Movie Games stanie się obecny na szybko rosnącym rynku gier typu indie premium.

Dotychczas spółka nie była obecna w tym segmencie. Inwestycja jest także kolejnym krokiem aby stać się jedynym, globalnym wydawcą gry „Field Hospital”. Jeżeli chodzi o gry, najbardziej wyczekiwanym tytułem, pod który może zacząć się odbijanie kursu, jest kontynuacja serii klimatycznych horrorów z elementami erotyki czyli “Lust From Beyond”.

movie games

Gra ma pojawić się jeszcze przed końcem roku, a cały czas widoczna jest nią duże zainteresowanie. Na listach życzeń portalu Steam, gra wyprzedza m.in. „Bum Simulator” czy „The Medium” od Bloober Team. Na wykresie spadki wyhamowały po ponad 40% korekcie. Możliwe, że podanie dokładnej daty premiery tej gry przyczyni się do zakończenia ruchu spadkowego.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here