Naga MarketsCertyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.


Mocny wzrost Pekao przed publikacją wyników

Po długim weekendzie majowym, na warszawskim parkiecie powróciły wzrosty. Inwestorzy zabrali się za kupno akcji. W trakcie wtorkowej sesji pozytywnie na tle spółek z indeksu WIG20 wyróżnia się Pekao. Kurs banku skoczył ponad 3%. Jutro spółka zaprezentuje wyniki finansowe za 1kw17. Mając na uwadze tak silne wzrosty przed publikacją raportu finansowego, należy sądzić, że należy spodziewać się pozytywnego zaskoczenia. Byłby to dodatkowy impuls przemawiający za dalszym wzrostem notowań akcji. Sytuacja techniczna wygląda korzystnie. W ostatnim czasie kurs spółki odbił się od linii trendu wzrostowego, co w praktyce oznaczać może rozwinięcie nowej fali wzrostowej w okolice 156,0 zł.

PKO BP zamknie sezon publikacji wyników

Duże zainteresowanie zakupem akcji obserwujemy w przypadku PKO BP. W tym przypadku kurs banku rośnie około 3%. Wyniki finansowe spółki zostaną upublicznione 22 maja. Będzie to jednocześnie ostatni podmiot branży, który tak późno pochwali się swoimi wynikami. Dotychczasowa sytuacja w branży jest stabilna z perspektywą poprawy wyników w najbliższych okresach. Dlatego banki mogą okazać się łakomym kąskiem dla inwestorów z zagranicy. Wydaje się, że trend wzrostowy na PKO BP zostanie utrzymany. Dlatego prawdopodobne jest podejście notowań PKO BP w rejon 40,0 zł.


Niniejsza publikacja została przygotowana przez Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi analizy inwestycyjnej ani analizy finansowej w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, ani też rekomendacji w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Biuro Maklerskie dołożyło należytej staranności w celu zapewnienia, by zawarte informacje nie były błędne lub nieprawdziwe w dniu ich publikacji, jednak Biuro Maklerskie i jego pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za ich prawdziwość i kompletność, jak również za wszelkie szkody powstałe w wyniku wykorzystania niniejszej publikacji lub zawartych w niej informacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here