Naga MarketsKurs akcji spółki ING Bank Śląski, jednego z najpopularniejszych banków działających na krajowym rynku, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,66%. Akcje drożały o 3,30 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 203 zł. Jest to dobry wynik na tle tracącego wczoraj 0,72% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 201,50 zł. Praktycznie większość zeszłego roku kurs porusza się w wąskim zakresie miedzy 185 zł, a 205 zł, choć szersza tendencja jest umiarkowanie wzrostowa.


Korekta do linii trendu?

Po grudniowym wybiciu notowań ponad poprzednie szczyty, styczeń przyniósł wyhamowanie zwyżki, a w lutym cena zaczyna spadać. Wszystko więc wskazuje na to, że nie mamy przełomu na wykresie i nadal poruszamy się w zakresie wahań ceny z ostatnich miesięcy. Spoglądając na wykres tygodniowy, widać że celem spadków może być 4 letnia linia trendu wzrostowego oraz pokrywając się z nią wsparcie łączące całą serię dołków z ubiegłego roku. Można więc spodziewać się korekty do okolic 185-186 zł, chyba że zainicjowane w ostatnich dniach odbicie będzie miało swoją kontynuację.

ing bank 21.02.2020
Notowania ING Bank 21.02.2020

Podgląd rachunków w innych bankach

Niedawno bank poinformował, że wprowadził nową usługę, która w niedalekiej przyszłości stanie się rynkowym standardem. Chodzi o elektroniczną możliwość podglądu rachunków z innych banków. Dzięki temu, logując się do konta w ING Banku Śląskim, można sprawdzić saldo rachunku w innych bankach. Agregatory rachunków bankowych pozwolą na łatwiejsze zarządzanie swoimi środkami zgromadzonymi w różnych bankach. Na razie usługa działa w ograniczonym zakresie, ale niedługo stanie się ona rynkowym standardem. Klienci, którzy wyrażą zgodę, mogą „podpiąć” do swojego konta rachunki z innych instytucji. ING Bank Śląski umożliwia podejrzenie salda i historii z 7 banków: Alior Banku, BNP Paribas, mBanku, Banku Millennium, Pekao, PKO BP i Santander Banku Polska.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here