Naga Markets

ING Bank Śląski z kolejnym niżej położonym wierzchołkiem Kurs akcji spółki ING Bank Śląski, jednego z najpopularniejszych banków działających na krajowym rynku, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,58%. Akcje drożały o 0,80 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 141,80 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 0,59% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 139 zł.

Koniec odbicia

Notowania ING Banku nie zdołały zmienić szerszego układu spadkowego, mimo że pierwsza połowa bieżącego miesiąca przyniosła niemal 23% odbicie, momentami dość dynamiczne. Ostatnie sesje to powrót do dominacji podaży. Na wykresie cena wyznaczyła tym samym kolejny, niżej położony wierzchołek.ing bank 23.09.2022
Notowania ING Banku 23.09.2022

Korzyści ze współpracy z KUKE

ING Bank Śląski liczy, że gwarancje ubezpieczeniowe Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) dla kredytów udzielanych na projekty inwestycyjne będą szeroko wykorzystywane przez eksporterów lub spółki planujące rozwój na rynkach zagranicznych, a ING BSK stanie się ponadregionalnym hubem finansowania inwestycji, poinformował wiceprezes banku Michał Mrożek.

ING Bank Śląski oraz ING w Niemczech podpisały porozumienie z KUKE dotyczące płatniczych gwarancji ubezpieczeniowych dla kredytów udzielanych na projekty inwestycyjne realizowane przez eksporterów lub spółki planujące sprzedaż na rynkach zagranicznych.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułBumech miał 145,18 mln zł zysku netto, 197,14 mln zł zysku EBIT w I poł. 2022 r.
Następny artykułBogdanka rozpoczyna korekcyjne odbicie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here