Naga MarketsGrupa ING jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka wykazuje się ostatnio siłą relatywną na tle całego sektora bankowego, zachowując się lepiej niż większość spółek. Wykres tygodniowy pokazuje, że trend wzrostowy zatrzymał się na poziomie poprzedniego szczytu, przy historycznych maksimach. Wcześniej jednak poprzedni wierzchołek został poważnie naruszony, a następującym później spadkom towarzyszy spory spadek wolumenu. Wydaje się więc, że jest to tylko korekta, gdyż przy spadkach na szerokim rynku, także tutaj była możliwość rozwinięcia mocniejszej korekty, a tak się nie stało. Brak silnej reakcji podaży odczytuję więc jako sygnał siły spółki.

Wykres w skali dziennej pokazuje, że cena od sierpnia ubiegłego roku respektuje krawędzie kanału wzrostowego. Ruch wzrostowy rozpoczęty w połowie kwietnia, który wyniósł cenę na nowe maksima, był podparty nieco wyższym wolumenem. Następnie przy spadkach obserwujemy bardzo niskie obroty. Kluczowe wsparcie znajduje się w rejonie 164 zł, aczkolwiek wydaje się, że bardziej realny będzie scenariusz zakładający dalsze wzrosty. Zejście do dolnej krawędzi kanału można traktować jako okazję. Spółka otrzymała niedawno mocną rekomendację z poziomem docelowym przy 200 zł. Wydaje się, że taki będzie właśnie kolejny krok strony popytowej.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here