Naga MarketsING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

ing w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na interwale tygodniowym widać trend wzrostowy trwający od sierpnia 2011 roku. Całkiem nieźle respektowana jest linia trendu, przy której zdecydowanie warto kupować. Aktualnie jednak znajduje się znacznie powyżej linii, kurs po sporym impulsie wzrostowym od kilku tygodni porusza się w łagodnym ruchu korekcyjnym. Ostatni świeca pozostawia długi cień na dole co świadczy o aktywności kupujących przy poziomie ok. 135 – 140 zł.

ing d1

Na wykresie dziennym korekta wpisuje się w wąski kanał spadkowy, Po dotarciu do okolic 140 zł pojawił się popyt o czym świadczy najlepsza sesja w całym ruchu korekcyjny. Jest to retest poprzednich, pokonanych już szczytów i może być dobrym miejscem na dalsze wzrosty. Korekta zniosła ok. połowy impulsu wzrostowego, a na jej końcu powstała formacja objęcia hossy.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/JPY – strefa oporu H1
Następny artykułZłoto – strefa oporu na wykresie dziennym
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here