Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

ing

Kurs bankowego giganta odbiła dzisiaj mocno w górę pokazując, że być może kończy się mała korekta po ostatnim udanym teście linii trendu wzrostowego. W takiej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem można zakładać kolejny, już trzeci atak na historyczny szczyt na poziomie 150 zł. Być może już podczas dzisiejszej sesji, idąc za ciosem kupujący wywindują cenę do tego maksimum. Ostatni sygnał kupna na tej spółce wskazywaliśmy 20.10.2014.Conotoxia

Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.
trakcja

Kurs w krótkim terminie porusza się w kanale wzrostowym. W ostatnich dniach mamy do czynienia z testem dolnej krawędzi i wczoraj – dość silnym odbiciem. Całość wygląda dość pozytywnie i możliwa jest kontynuacja odbicia. Negatywne z kolei jest to, że poprzednie odbicie od tej krawędzi nie spowodowało utworzenia nowego, wyższego szczytu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZłoto – kanał wzrostowy H4
Następny artykułLotos [LTS] – analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here