Naga MarketsING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

6 listopada informowaliśmy o sygnale kupna na spółce w postaci pin bara testującego wsparcie i linię trendu. Sygnał okazał się zyskowny, kurs osiągnął cel w postaci poprzedniego szczytu czyli okolic 150 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
ing d1

Na piątkowej sesji doszło do ponownego spadku do linii trendu wzrostowego oraz tego samego wsparcia, które jest poziomem poprzedniego szczytu. Ponownie długi cień świecy sugeruje możliwość wzrostów. Wydaje się jednak, że kluczowy szczyt na poziomie 150 zł będzie trudno przebić. 150 zł to także pewna psychologiczna bariera. Kupując po aktualnej cenie musimy liczyć się z niewielką przestrzenią do potencjalnych wzrostów. Niedługo będzie musiało dojść do rozstrzygnięcia, albo kurs będzie rosnąć dalej i pokona 150 zł, albo też cena załamie się przebijając linię trendu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here