Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

ing

Podczas wczorajszej sesji doszło do testu przyspieszonej, ponad półtorarocznej linii trendu wzrostowego. Powstała świeca pin bar, z długi dolnym cieniem naruszającym strefę wsparcia w postaci poprzednich szczytów. Świeca powstała przy podwyższonych obrotach co tyko dodaje jej znaczenia. Wygląda na to, że prawdopodobnie możemy mieć do czynienia z końcem korekty i lada moment kurs powinien powrócić do wzrostów.Conotoxia

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Kurs Indygo porusza się w szerokim kanale spadkowym. Obserwowane odbicie mam miejsce właśnie przy teście dolnej krawędzi. Problemem może okazać się okrągły i psychologiczny poziom 1 zł. Warto także zwrócić uwagę na formowanie się potencjalnej formacji odwróconej głowy z ramionami. Wskazują na to także obroty, które malały przy wybijaniu niższego dołka w postaci głowy, a także wzrost obrotów przy próbie dzisiejszego wybicia linii szyi. Wybicie nie do końca udane, gdyż cofnięcie pod koniec dnia pozostawia długi cień świecy u góry. Warto obserwować rozwój sytuacji w najbliższych dniach.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here