Naga MarketsInfoscan zakończył negocjacje ws. połączenia z Movie Games MobileWarszawa, 15.10.2021 (ISBnews) – Infoscan zdecydował o zakończeniu negocjacji w sprawie połączenia z Movie Games Mobile (MGM), podała spółka.

“Przedmiotowa decyzja została podjęta w związku z otrzymanym pismem o bezterminowym zawieszeniu przez MGM procesu połączenia z emitentem, a także udzieloną przez spółkę na mocy term sheet wyłącznością w zakresie negocjacji zawarcia i realizacji umowy inwestycyjnej w przedmiocie połączenia obu podmiotów” – czytamy w komunikacie.Wcześniej w październiku Infoscan otrzymał od Movie Games Mobile pismo zawierające informację o bezterminowym zawieszeniu przez MGM procesu połączenia ze spółką, w związku z zaawansowanymi negocjacjami prowadzonymi przez MGM oraz jej spółkę dominującą, tj. Movie Games, z innymi podmiotami.

W lutym br. Infoscan zawarł porozumienie ze swoim akcjonariuszem i jednocześnie prezesem Movie Games Mobile Kamilem Gaworeckim, który miał objąć do 300 000 nowych akcji serii N pod warunkiem m.in. przedstawienia planu połączenia Infoscanu z Movie Games.

Infoscan prowadzi działalność od 2007 r. Spółka rozwija urządzenie zdalnie diagnozujące zaburzenia oddychania podczas snu oraz urządzenia z dziedziny telemedycyny. Jest notowana na rynku NewConnect od 2015 r.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here