Naga MarketsInfoscan ma list intencyjny ws. współpracy z GMZ.CO i Grupa Modne ZakupyWarszawa, 27.10.2021 (ISBnews) – Infoscan podpisał list intencyjny dotyczący przyszłej współpracy ze spółkami GMZ.CO oraz Grupa Modne Zakupy, podał Infoscan. Na obecnym etapie nie są wykluczone żadne modele współpracy, w tym powiązania kapitałowe.

“Strony postanawiały że w wyniku zwarcia listu intencyjnego rozpoczną w dobrej wierze negocjacje zmierzające do określenia modelu współpracy, w tym także powiązań kapitałowych, w celu połączenia działalności biznesowej stron i uzyskania w ten sposób strategicznych synergii. Strony dokonają ustaleń dotyczących wyboru modelu współpracy, wzajemnego badania prawno-księgowego (due dilligence) oraz warunków potencjalnej transakcji, jeśli do takowej dojdzie” – czytamy w komunikacie.Infoscan podkreśla, że w przypadku zakończenia negocjacji powodzeniem zostanie zawarta umowa, która określać będzie formę przyszłej współpracy stron.

“Strony na obecnym etapie nie wykluczają żadnego modelu współpracy, w tym także powiązań kapitałowych. Strony uzgodnią preferowaną strukturę i formę umowy zgodnie z założeniami biznesowymi oraz w interesie obecnych i przyszłych akcjonariuszy i udziałowców stron. Strony zobowiązały się, że do 30 listopada 2021 r. sformalizują warunki negocjacji lub zawarcia umowy, w sposób który umożliwia wykonanie przedmiotu listu intencyjnego w najlepszym możliwym terminie” – czytamy dalej.

Grupa Modne Zakupy działa w branży e-commerce, prowadzi internetowy sklep multibrandowy z bielizną (intymna.pl), odzieżą (primodo.com) oraz akcesoriami erotycznymi (blackbunny.pl). Grupa wygenerowała w 2020 roku ponad 16,5 mln zł przychodów ze sprzedaży.

Infoscan prowadzi działalność od 2007 r. Spółka rozwija urządzenie zdalnie diagnozujące zaburzenia oddychania podczas snu oraz urządzenia z dziedziny telemedycyny. Jest notowana na rynku NewConnect od 2015 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji pgnig | gpw celon pharma | kurs usd on line | giełda polenergia | insta forex | orlen kurs akcji | lotos akcje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here