Naga Marketsstatuetki FxCuffsJuż 27-28 marca 2020 roku, ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem jednego z największych wydarzeń rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Invest Cuffs 2020 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.


Szósta już odsłona konkursu Invest Cuffs przynosi ze sobą dość znaczące zmiany. W odpowiedzi na sugestie polskiej społeczności inwestycyjnej oraz uczestników dotychczasowych edycji konferencji, Fundacja Invest Cuffs postanowiła bowiem zmienić formę konkursu oddając finalny głos w ręce Inwestorów.

Do tej pory Internauci w głosowaniu wybierali finalistów konkursu Invest Cuffs, z których kapituła dokonywała wyboru ostatecznych laureatów. Tym razem Kapituła składająca się z ekspertów branżowych oraz dziennikarzy, jednak bez przedstawicieli brokerów, domów maklerskich i firm inwestycyjnych, wybrała grono finalistów, a Internauci w głosowaniu wybiorą ostatecznych zwycięzców. Zmianie uległa również lista kategorii, którą uzupełniają nowe pozycje, nieobecne podczas pierwszych pięciu edycji konkursu.

Oddaj swój głos w jednej z 21 kategorii

Tym razem głosować można aż w 21 kategoriach, z których wyłonieni zostaną finaliści, którzy odbiorą statuetki podczas uroczystej Gali Invest Cuffs 2020 w krakowskim centrum kongresowym ICE, zaplanowanej na 27 marca 2020 roku.

Jedną z kategorii jest Influencer Rynku 2019. Wśród nominowanych znaleźli się:

Maciej SamcikMaciej Samcik – redaktor naczelny serwisu Subiektywnie o finansach. To dziennikarz i bloger z wieloletnim doświadczeniem. Pisze o finansach osobistych, oszczędzaniu, inwestowaniu. W swojej działalności stara się również pomagać osobom poszkodowanym. W tym celu staje w obronie konsumentów, prześwietla reklamy oraz recenzuje produkty finansowe. Każdego dnia stara się edukować i pomagać w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych.

Michał Szafrański, autor bloga jakoszczedzacpieniadze.plMichał Szafrański – „pełnoetatowy” bloger prowadzący blog JakOszczedzacPieniadze.pl oraz popularny podcast „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”. Także autor poradnika-bestsellera “Finansowy ninja”, który wydał samodzielnie (self publishing) i sprzedał w nakładzie ponad 85.000 egzemplarzy.

Trader21 – autor bloga Independent Trader. Przedsiębiorca, absolwent MBA na University of Illinois, który pierwsze artykuły na łamach bloga zaczął pisać, aby usystematyzować swoją wiedzę. Z czasem okazało się jednak, że to co robi przyciąga wiele osób i należy to kontynuować. Obecnie, jego celem jest stworzenie portalu na miarę The International Forecaster ś.p. Boba Chapmana.

Rafał Zaorski – Pomysłodawca Fundacji Trading Jam pomagającej traderom, współorganizator sesji Trading Jam Session, w których doświadczeni traderzy i eksperci rynkowi dzielą się swoją wiedzą, inicjator jednego z największych nieoficjalnych zrzeszeń polskich inwestorów detalicznych oraz Osobowość Roku według FxCuffs 2016. Przez media ekonomiczne okrzyknięty „najpopularniejszym spekulantem w Polsce”

Marcin IwućMarcin Iwuć – ekonomista, przedsiębiorca, doświadczony menedżer i publicysta w zakresie rynków kapitałowych i finansów osobistych. Posiada międzynarodowy tytułu Chartered Financial Analyst (CFA) i przez 11 lat pracował w branży finansowej mi.in. jako Project Manager w firmie ubezpieczeniowej, Dyrektor Oddziału Banku, Dyrektor Finansowy Banku Hipotecznego oraz Dyrektor ds. Finansowania Nieruchomości Komercyjnych.

W 2014 roku zostawił korporację, by zając się całkowicie popularyzowaniem wiedzy na temat finansów. Prowadzi blog Marcin Iwuć Finanse Bardzo Osobiste oraz podcast, gdzie pomaga ludziom w skutecznym dbaniu o własne finanse. Autor książki „Jak zadbać o własne finanse?” wydanej nakładem wydawnictwa Edgar w ramach serii poradników Samo Sedno a także kursu online Kredyt Hipoteczny Krok po Kroku.

Przemysław Barankiewicz – komentator giełdowy i ekonomiczny. Prowadził portale Bankier.pl i pb.pl, ale i tak największą frajdę sprawia mu bezpośredni kontakt z inwestorami. Stąd aktywność na twitterze, w stowarzyszeniu CFA Society Poland, którego jest wiceprezesem i kolejna forma komunikacji blog zbyka.pl

Jak sam twierdzi, piszę, co myślę i co wiem. Zawsze “z byka”, więc czasem komuś się oberwie, a i do mnie wróci rykoszetem. Trudno – wszystko w imię interesu inwestorów indywidualnych, którzy są dla mnie najważniejsi.

Tomasz Jaroszek DoradcaTv

Tomasz Jaroszek – bloger finansowy (Doradca.tv) i inwestor związany od ponad 10 lat z polską giełdą. Miłośnik filozofii Warrena Buffetta, który poleciał do USA, aby móc posłuchać go na żywo i dowiedzieć się więcej niż można znaleźć w książkach. Efektem tej wyprawy jest książka Śladami Warrena Buffetta, którą Tomasz Jaroszek napisał wspólnie z Przemysławem Gerschamnnem.

Paweł BiedrzyckiPaweł Biedrzycki – aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków.

Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych – skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach dla inwestorów, takich jak Skuteczny Inwestor, czy Profesjonalny Inwestor.

BIORĘ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

Głosować można do 15 marca 2020 roku.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2020, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2019.

Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2020 uzyskać można na oficjalnej stronie wydarzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here