Naga Markets

Rynki są w bardzo newralgicznym miejscu, to nie wygląda za dobrze dla Wall Street, twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 13 października 2021 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na aktualną sytuację Wall Street i GPW oraz przeanalizowano najważniejsze instrumenty finansowe. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości ze świata finansów.

  • SP500, NASDAQ i DOW JONES odnotowały ostatnio 6 sesji spadkowych z rzędu. Gdzie leży wsparcie na Wall Street?
  • Co słychać na GPW? Dokąd zmierzają indeksy WIG20 i WIG-BANKI?
  • Prognozy dla kursu EUR/USD, USD/PLN, PLN INDEX, złota i ropy naftowej

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKolekcja NFT od Anthony’ego Hopkinsa wyprzedała się w ciągu kilku minut
Następny artykułNa Wall Street kupują spadki. S&P 500 dołek ma już za sobą – podsumowuje T. Piwoński
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here